ДЕНЬ ТЕАТРУ У ШОСТЦІ
Театр, театральне мистецтво, багато століть є для людства, котре вже має у 21 столітті телебачення, Інтернет, 3-Д, незмінно улюбленим, особливим, часом загадковим видом мистецтва, без якого ми не уявляємо свого життя.
Театр - це завжди атмосфера свята, духовності, високої культури.
Усім відомий вислів Уільяма Шекспіра – «Весь світ – театр, а люди у ньому – актори...» коротко і якнайповніше характеризує зв’язок театру з реальним життям.
27 березня весь світ відзначає Міжнародний день театру. Цей день є справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для мільйонів глядачів.
Саме таким, яскравим і святковим, став цей день для шосткинських прихильників мистецтва Мельпомени.
Для маленьких шосткинців цього дня у центрі естетичного виховання «Юність» була організована зустріч з героями улюбленого мультсеріала «Фіксікі» у «Фіксі шоу». Протягом години діти разом з Ноліком, Сімкою, Дім Дімичем та Вірусом мандрували чарівними шляхами цікавинок, відгадували загадки, співали, танцювали і дуже старалися перетворити злого Віруса на Антивіруса. Слід зазначити, що дітлахам це вдалося.
Трохи згодом у глядацьку залу завітали глядачі трохи старшого віку. На них чекали пригоди з «Веселим Роджером». Сміх та веселі посмішки супроводжували чергову прем’єру учасників зразкового театру «Дзеркало». Традиційно Світлана Разломова, режисер «Дзеркала» та юні театрали підготували виставу спеціально до святкування Міжнародного дня театру.
А ввечері на репетицію зібралися учасники Народного театру Шостки. Своє професійне свято вони відзначили саме так, бо готують чергову прем’єру для прихильників своєї творчості. Сьогодні свято, а далі знову буденне життя колективу. Театрали приходять на репетиції двічі – тричі на тиждень, під час яких працюють над новим репертуаром, готують нові вистави. У театрі немає професійних артистів. Члени дорослого театру — це лікарі, службовці, пенсіонери, представники інших професій, яких об'єднує любов до театру та відданість своїй рідній культурі.
Отже, театральне мистецтво Шостки сьогодні дуже різноманітне.
Не лінуйтеся ходити до театру - чи Вам сумно, чи радісно, чи є у Вашому житті на даний час успіхи або невдачі – театр завжди збалансує Ваші почуття та емоції, допоможе зрозуміти реальність і оцінити себе.
Театральна абетка.
Візит до театру передбачає певні правила поведінки:
- Ідучи у театр, потрібно святково одягнутися ( вечірня сукня - для жінок, для мужчин-костюм);
- До театру потрібно приходити завчасно, щоб лишилося кілька хвилин здати верхній одяг у гардероб, придбати програмку і зайняти свої місця у залі;
- Глядачі, які брали біноклі, забирають речі у гардеробі без черги! ;
- Вхід до глядацької зали після 3-го дзвінка припиняється;
- Якщо Ви спізнилися, а Ваші місця перебувають у середині ряду, прийдеться сісти на ті, які підшукає для Вас білетер;
- Не дозволяється входити до зали з їжею та напоями (кава, чай);
- Глядача у нетверезому стані контролер має право не допустити до перегляду вистави навіть за наявності купленого квитка;
- Власникам мобільних телефонів необхідно вимкнути їх на час перегляду вистави (або перевести у беззвучний режим);
- Фото та відео зйомка у залі можлива лише з дозволу адміністрації театру;
- Якщо Ваше місце посередині ряду, тоді проходити потрібно обличчям до сидячих у ряду глядачів;
- Дотримання тиші під час вистави – головне правило театру! ;
- Якщо Вам під час вистави терміново потрібно вийти із зали – прохання виходити через двері амфітеатру!
- Діти до 14 років на вечірні вистави ( початок о 19-00) не допускаються;
- Дітям до 5 років (які не займають окремого місця) дозволяється безкоштовний перегляд дитячих денних вистав;
- При виникненні спірних питань звертайтесь до чергового адміністратора або до контролера;
- Квитки можна повернути до квиткової каси театру у разі відміни або заміни вистави;
Але якщо квитки були придбанні у касі, а не у реалізаторів!
- Дарувати квіти акторам за прекрасну гру – давня традиція й ознака гарного тону. Не обов’язково підносити розкішний букет, навіть скромна квітка засвідчить артистові Вашу повагу;
- З глядацької зали ніколи не слід поспішати до гардеробу до тих пір, поки не закінчиться дія і актори не вийшли вклонитися Вам!;
- Після закінчення вистави Ви можете залишити свої враження про виставу у «Книзі відгуків»!
Фотозвіт
|