Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонедельник, 16.05.2022, 16:20

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 594
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

Художньо-естетичний напрямок

"Народний художній колектив" ансамбль народного танцю «ДЖЕРЕЛЬЦЕ»

Дата заснування:    1972 рік

Засновник та керівник:  Заслужений працівник культури України Маковець Людмила Серафимівна 

Відзнаки керівника:               Грамота обласного управління освіти і науки  

 

Досягнення за 2010-2011 рік:  І місце у Всеукраїнському конкурсі дитячо-юнацької творчості «Чемні бешкетники» (м.Київ),два перших місця та два других у П Міжнародному фестивалі хореографії «Арт-Бомб» (м.Харків), Гран-прі Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Різдвяні зоряні мости» (м.Київ), Гран-прі , І, П місця обласного конкурсу народної хореографії «Віночок дружби» (м.Суми), І місце Міжнародного дитячого фестивалю «Весняний зорепад» (м.Київ), учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Арт-шоу» (МДЦ «Артек»), кубок , два дипломи учасника Міжнародного молодіжного фестивалю «Дружба» (Польща), Гран-прі, кубок Міжнародного дитячо-юнацького хореографічного конкурсу-фестивалю «Містерія танцю» (м.Київ), два Гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу «Радость на брега» (Болгарія), переможці Міжнародного фестивалю «Щасливі долоні на зустріч алим парусам». У 2013 році: І, П місця на Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості "Яскрава країна в Трускавці - 2013"; учасники фестивалю танцю "Зимові візерунки" (м. Хмельницький); Гран-прі на Всеукраїнському телевізійному проекті "Талант шоу Зірка Фест"; І місце на Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Різдвяний Київ"; Гран-прі, І місце на міжнародному фестивалі-конкурсі "Танці з Карпатами - 2013"; Гран-прі, І місце на Міжнародному конкурсі мистецтв "Радость на Брега" - 2013; дипломанти фестивалю "Щасливі долоні - 2013"; І місце Міжнародного фестивалю "Кукурудзяні усмішки - 2013" (Болгарія). 2014 рік: І місце обласного конкурсу народного танцю "Віночок дружби"; І, ІІІ місця на "Яскравій Країні Закарпаття - 2014"; І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "джерело надій"; І місце на Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі "Kiev Art Time"; І місце кубка Європи по шоу-дисциплінам; І місце на Міжнародному фестивалі мистецтв "Слолиця запрошує"; І місце на Міжнародному фестивалі юних виконавців "Палаюча зірка"; 2015 рік: І місце обласного конкурсу "Поліські візерунки"; І, ІІІ місця на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Квітневі викрутаси"; Гран-прі Міжнародного фестивалю мистецтв "Містерія танцю"; І місце Міжнародного фестивалю-конкурсу "Джерело надій"; ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зірка ХХІ століття"; І місце на Міжнародному фестивалі "Кукурудзяні усмішки" (Болгарія).

 

 
 
 
"Народний художній колектив" фольклорний  ансамбль «ЛЮБИСТОК»
 

         

 
 
Дата заснування:  1992 рік
 
Засновник та керівник:  Заслужений працівник культури України  Стегайло Тетяна Анатоліївна
 
Досягнення за 2010-2011 рік: І місце обласного фестивалю-конкурсу фольклорних колективів  «Лелеченька» (м.Путивль), І,П місце, диплом лауреата Міжнародного мистецького фестивалю «Кролевецькі рушники» (м.Кролевець), учасники обласного Новорічно-різдвяного свята (м.Суми), Диплом  Міжнародного фестивалю колядок «Коляда» (Румунія), Гран-прі, Ш місце обласного конкурсу «Співуча веселка» (м.Суми), І місце Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Арт-шоу» (МДЦ «Артек»), Диплом  фестивалю-конкурсу «Слов’янський кубок» (м.Одеса, Затока). 2013 рік: І місце на обласному фестивалі-конкурсі "Пісенне перевесло"; дипломанти Всеукраїнського фестивалю "Яскрава країна"; Гран-прі на Міжнародному фестивалі конкурсі "Кришталева фея". 2014 рік: Гран-прі на обласному конкурсі "Лелеченька"; Гран-прі "Талант шоу Зірка Фест"; Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Соняшник". 2015 рік: І, ІІІ місця на обласному вокальному конкурсі "Співуча веселка"; дипломанти Всеукраїнського Різдвяного фестивалю "Велика коляда"; І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Усі ми діти твої, Україно!".
 
 
"Зразковий художній колектив" театр-студія естрадної пісні «Мікс"
 
      
 
 
Дата заснування:  2002 рік
 
Засновник та керівник:  Легейда Ірина Феодосіївна. Відмінник освіти України, Заслужений діяч естрадного мистецтва України. 
 
Діяльність: Учасники театру-студії естрадної пісні «Мікс»  навчаються за комплексною програмою. Це дає можливість творчому колективу мати в репертуарі складні музичні твори і виконувати їх на професійному рівні, а солістам продовжувати навчання в середньо-спеціальних та вищих навчальних закладах за музичними спеціальностями.
 
Досягнення за 2010-2011рік: І, П місце обласного конкурсу «Співуча веселка» (м.Суми), ІІ місце в обласному конкурсі вокалістів «Чарівний ключик» (м.Ямпіль), учасники обласного фестивалю дитячої творчості «Юні таланти нової Сумщини» (м.Суми), І місце Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої –Україно» (УДЦ «Молода гвардія» м.Одеса), П місце в обласному конкурсі патріотичної пісні до 70- річчя партизанського руху на Сумщині. 2013 рік: ІІ, ІІІ місця на обласному конкурсі "Співуча веселка"; І, ІІ,ІІІ місця на Міжнародному конкурсі-фестивалі "Майбутнє країни". 2014 рік: І місце на обласному вокальному конкурсі "Співограй"; ІІ місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі "Співограй-2014". 2015 рік: І, ІІ місця на обласному вокальному конкурсі "Співуча веселка"; ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зоряний Лев".
 
 
 
 
 
"Народний художній колектив" хореографічний ансамбль «СЮРПРИЗ»
 
  
 
            Дата заснування:  1984 рік
 
           Засновники та керівники  Заслужені працівники освіти України Тихоновський Василь Костянтинович та Тихоновська Віра Георгіївна
 
    Досягнення за 2010-2011рік: І місце Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Чемні бешкетники» (м.Київ), два І, 2 кубки обласного конкурсу хореографії «Віночок дружби» (м.Суми), учасники Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Чисті роси» (м.Київ), учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ім..Вірського (м.Київ), учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Арт-шоу» (МДЦ «Артек»), І місце Міжнародного конкурсу хореографії «Севастопольський вальс» (м.Севастопіль), П місце Міжнародного фестивалю-конкурсу «Світ талантів» (УДЦ «Молода гвардія, м.Одеса), І місце Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографії «Словянський кубок (м.Одеса, Затока). 2013 рік: Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі дитячої творчості "Планета Зірок"; дипломанти Всеукраїнського фестивалю "Покрова на Хортиці"; І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Потоки танцю". 2014 рік: І місце на обласному конкурсі "Віночок дружби". 2015 рік: ІІ місце на обласному конкурсі "Поліські візерунки"; І місце на Всеукраїнському хореографічному фестивалі "Самоцвіти"; Гран-прі на Міжнародному конкурсі мистецтв "Сяйво сердець"; Гран-прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Чорноморський зорепад".
 
 
 
"Народний художній колектив" духовий оркестр «Юність»
 
 
Дата заснування: 1992 рік
 
Засновник: Колкотін Юрій Михайлович
 
Керівники:   Ларін Руслан Вікторович, Ященко Віктор Валентинович
 
Діяльність:  Навчально-виховна робота в дитячому духовому оркестрі включає: загальну музичну підготовку, навчання грі на духових інструментах, гру в оркестрі та ансамблях. 8 випускників колективу навчаються в  профільних вищих та середньо-спеціальних навчальних закладах  України.
 
Досягнення за 2010-2011 рік: учасники міських свят, днів міста в С.-Буді, Новгороді – Сіверському, Кролевці, Железногорську (Росія),  І місце в обласному конкурсі гри на духових інструментах (м.Суми). 2013 рік: ІІ місце на обласному конкурсі гри на духових інструментах. 2015 рік: І місце на обласному конкурсі гри на духових інструментах.
 
 
 
"Народний художній колектив" студія сучасного танцю «ШАРМ»
 
 
Дата заснування: 1990 рік
 
Засновник та керівник:  Домащенко Ірина Вікторівна
 
Відзнака керівника:     Почесна грамота Верховної ради, Заслужений діяч естрадного мистецтва України.
 
осягнення за 2010-2011 рік:  Гран-прі, І місце  Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Різдвяні» зоряні мости»(м.Київ), учасники обласного новорічно-різдвяного свята (м.Суми), учасники обласного свята «Перлини Сумщини» (м.Суми), два І, П, Ш місця Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Танцювальний марафон – 2011 (м.Чернігів), учасники Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Арт-шоу» (МДЦ «Артек»), учасники обласного фестивалю дитячої творчості «Юні таланти нової Сумщини» (м.Суми), П місце Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Усі ми діти твої – Україно»( м.Одеса, УДЦ «Молода гвардія»). 2013 рік: Гран-прі, І місце на обласному конкурсі сучасного танцю "Магія танцю"; І, ІІ, ІІІ місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Славянський венець". 2014 рік: І місце на обласному конкурсі народного танцю "Віночок дружби". 2015 рік: І місце на обласному конкурсі "Поліські візерунки"; І, ІІ місця на обласному конкурсі "Магія танцю"; учасники Міжнародного свята мистецтв "Кролевецькі рушники";Гран-прі, І місце Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсу "Талант шоу Зірка Фест".
 
 
"Зразковий художній колектив" театр «ДЗЕРКАЛО»
 
 
Дата заснування: 1998 рік
 
Засновник та керівник: Разломова Світлана Петрівна
 
Відзнака керівника:                         Грамота обласного управління освіти, Почесна грамота Верховної ради України.
 
Діяльність:    Головна мета керівника – творити виховуючи, тому увага приділяється роботі по розвитку і формуванню творчої особистості кожного з членів колективу. Теплі відгуки від глядачів одержали юні аматори сцени за спектаклі «Маленький принц», «Пригоди Вінні Пуха та компанії», «За двома зайцями». З великим бажанням вихованці приймають участь у різноманітних ігрових програмах, концертах, літературно-мистецьких композиціях. 
 
Досягнення за 2010-2011 рік: три І, П, Ш місця в обласному конкурсі майстрів художнього слова, учасники творчої зміни переможців Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів (УДЦ «Молода гвардія» м.Одеса). 2013 рік: І, ІІ, ІІІ місця обласного конкурсу юних майстрів художнього слова; І, ІІ,ІІІ місця Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва "Світ надії - Дивосвіт"; учасники Всеукраїнського фестивалю гумористів "Посміхнемось щиро вишні". 2014 рік: учасники обласного конкурсу театральних колективів; І місце на Всеукраїнському дитячому конкурсі читців; учасники фестивалю театральних колективів "Лимонад-2014". 2015 рік: І, ІІ місця на обласному конкурсі "Живе слово"; І, ІІ місця на Всеукраїнському фестивалі театральних колективів "Лимонад-2015"; ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі юних гумористів "Усміхнемось щиро Вишні"; ІІ місце на Міжнародному фестивалі "Зоряний Лев".
 
 
Ансамбль сучасного танцю  «Lets-go»
 
 
Дата заснування: 2008 рік
 
Засновник та керівник: Коваленко Сергій Юрійович
 
Діяльність:  Основні напрямки, в яких працює ансамбль це хіп-хоп та усі види Street dance, за весь час існування колективу практикуються  заняття з контактної імпровізації (КІ).  КІ – це самостійна танцювальна форма, яка поєднує в собі простоту та природність рухів, положень та емоційного стану.
 
Досягнення за 2010 – 2011 рік: учасники Чемпіонату світу з хіп-хопу (Германія, м.Бохум), І, ІІ місця Міжнародного фестивалю – конкурсу «НЕ просто танці – 2010» (м.Суми), ІІ місце, Кубок  Чемпіонату України «Стріт – шоу» та два І місця, ІІ, два ІІІ, два IV, два V місць у рейтингових змаганнях «УРТ УФСТ Генерація – 2011р». (м. Хмельницький), І місце з Чемпіонату України з хіп – хопу та три І , два ІІ, чотири ІІІ, IV, V, VI місць у рейтингових змаганнях   УРТ УФСТ « DANSE CAMES – 2011» (м.Київ), три І місця, Кубок у регіональних змаганнях з хіп-хопу (м.Шостка), три І, п’ять ІІ, п’ять ІІІ місць у обласних змаганнях з хіп – хопу «PEOPLE Lets go DANS ING» (м.Шостка). 2013 рік: І, ІІ, ІІІ місця обласного фестивалю-конкурсу молодіжних субкультур "Youth-Fest"; І, ІІ, ІІІ місця регіональних змагань з хіп-хопу "Урбан-фест"; І, ІІ, ІІІ місця обласних змагань "Степ-ап"; учасники відбіркового етапу чемпіонату світу з хіп-хопу; І, ІІ, ІІІ місця на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Славянський венець"; І месце на Міжнародному фестивалі "Megapolis". 2014 рік: ІІІ місце на відкритому фестивалі "Dance Boom-2014"; І, ІІ, ІІІ місця на відкритих обласних змаганнях "Степ-ап-2014"; ІІІ місце на Всеукраїнському фестивалі "Нове покоління-2014"; І місце на кубку України "UKRAINIAN CUP-2014". 2015 рік: І місце на відкритих обласних змаганнях з сучасних танців; І місце на обласному фестивалі "Dance Boom - 2015"; ІІ місце на обласному хореографічному конкурсі "Поліські візерунки"; І місце на обласному фестивалі з хіп-хопу "Youth-Fest"; учасники обласних майстер-класів з хіп-хопу та брейк-дансу; І, ІІ місця на обласному конкурсі сучасного й класичного танцю "Магія танцю"; учасники Всеукраїнських відкритих змагань з хіп-хопу "Люті танці"; І, ІІ місця на Всеукраїнських відкритих змаганнях "IN DANCE - 2015"; І місце на всеукраїнських змаганнях по сучасній хореографії "кубок Let's Go - 2015"; учасники Всеукраїнських майстер-класів з хіп-хопу та брейк-дансу; І, ІІ, ІІІ місця на Міжнародному конкурсі "WORLD UCA"; 
 
 
Ансамбль сучасного танцю «Едем»
 
 
Дата заснування:  2010 рік
 
Засновник та керівник:    Богдашкіна Яна Віталіївна
 
Діяльність: самий молодий хореографічний колектив Центру естетичного виховання, в якому займаються вихованці віком від 4 років. Педагог вчить дітей красоті і виразності рухів, формує фігуру, розвиває фізичні здібності: витривалість, спритність, сміливість, а також акторські здібності. Займаючись в танцювальному колективі у вихованців  розвивається  естетичний та художній смаки, відчуття ритму, акторські здібності та майстерна техніка виконання рухів. Танець виховує у дітей чутливість до прекрасного, інтерес до мистецтва взагалі та образне мислення.
Досягнення: 2013 рік: І місце на відкритих обласних змаганнях "Степ-ап-2013"; ІІ місце на Міжнародному фестивалі-конгурсі "Голден-Фест". 2014 рік: І місце на Всеукраїнському телевізійному проекті "Талант Шоу Зірка Фест"; Гран-прі на Міжнародному фестивалі конкурсі мистецтв "Соняшник"; ІІІ місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі "MUSIK START". 2015 рік: І, ІІ місця обласного конкурсу сучасного танцю "Магія танцю"; учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Соняшник"; І місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої творчості "Золотий Олімп".
 
 
Ансамбль естрадно-бального танцю «Реверанс»
 
 
 
Дата заснування:   2003 рік
 
Засновник :     Зарічняк Євген
Керівник: Марина Барсукова
 
Діяльність:  Ансамбль працює у таких напрямках: створює розважальні шоу-програми, готує танцювальні пари до змагань і до успішного проходження іспитів за системою оцінювання "Танцювальний світ", де екзаменаторами є викладачі бальної хореографії в Харківській державній академії культури. Спортивні бальні танці у виконанні наших вихованців гідно оцінені на багатьох конкурсах і чемпіонатах.
Досягнення: 2014 рік: І, ІІ, ІІІ місця на обласних змаганнях зі спортивних бальних танців "КУБОК сУМЩИНИ - 2014"; ІІ місце на обласних змаганнях з танцювального спорту "Зоряний світ - 2014"; І, ІІ місця на обласних змаганнях з танцювального спорту "Кубок Еліт-Данс - 2014"; ІІІ місце на відкритому чемпіонаті Сумської області; І, ІІ, ІІІ місця на "Кубку Конотопщини - 2014"; учасники Міжнародного конкурсу "Київський вальс - 2014"; V місце на Міжнародному фестивалі "Парад надій". 2015 рік: учасники Всеукраїнського закритого чемпіонату ГСОСТУ; учасники Всеукраїнських відкритих змагань зі спортивних танців "Дует - 2015"; І місце на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі "Танцювальний марафон - 2015"; ІІ, ІІІ місця на Всеукраїнських розрядних змаганнях "Кубок ЛТУ - 2015"; учасники Всеукраїнських розрядних змагань "Школяр-студент-громадянин".
 
 
 
Пошук
Календар
«  Май 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2022