Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 15.09.2019, 18:49

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 549
Форма входу
Ми у Facebook
Поділитися

Організаційно-методична робота

Про роботу Центру естетичного виховання

Шосткинської міської ради

 

Життя безперечно довело, що формування повноцінної особистості дитини неможливе без позашкільного мікросоціуму, де діти мають змогу спілкуватися з однолітками, реалізовувати, розкривати й утверджувати власне «Я».

Одним із таких осередків виховного простору для дітей і підлітків є Шосткинський міський Центр естетичного виховання Шосткинської міської ради.

Сьогодні – це сучасний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад.

Навчально-виховний процес забезпечують 39 педагогів. У 26 творчих об’єднаннях, та колективах  Центру навчається понад 2,5 тисячі вихованців віком від 4 до 18 років.

Центр працює за напрямками: художньо-естетичний, декоративно-ужитковий, фізкультурно-спортивний, соціо-гуманітарний, школа раннього розвитку дитини.

До структури Центру входить освітньо-культурний відділ, відкритий у 2011 році, якій впроваджує в життя програму «Дійти до кожного – зацікавити всіх». Мережа гуртків використовується як майданчик для апробації нових навчально-виховних програм, впровадження інноваційних форм і методів роботи в тому рахунку і клубна форма роботи: клуб «Ерудит», кіноклуб «Кіноман» та клуб "Вихідного дня".

Педагоги Центру мають напрацювання в роботі з інтелектуально- й творчо-обдарованими дітьми та учнівською молоддю.

Педагогічним колективом розроблено та втілено в життя низку проектів, спрямованих на забезпечення принципу рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти. Одним із них і є клубна форма роботи, завдяки якій щороку понад 10000 учнів  шкіл мають змогу залучитися до навчально-творчої діяльності у сфері вільного часу.

Щороку педагоги закладу організовують проведення понад 30 масових заходів для учнівської молоді.

Ми налаштовані на плідну співпрацю з усіма, хто завжди знаходиться у творчому пошуку, кому небайдужий подальший розвиток позашкільної освіти.Пошук
Календар
«  Сентябрь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2019