Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВторник, 26.10.2021, 19:20

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 584
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ДЗЕРКАЛО"

 
Разломова Світлана Петрівна, 
 
керівник народного театрального  колективу «Дзеркало»  
 
на даній  посаді з 2005 року, освіта – вища, 
Харківський інститут культури (1994р.), спеціальність – «Режисер театрального самодіяльного колективу»
 

Для життя театрального колективу «Дзеркало» 2020 рік став найважливішим, так як колективу присвоєне звання «народний». До цієї події підготовлено нові спектаклі: молодша група «НП» курячого масштабу», середня група «Попелюшка», старша група «Пригоди Сніговика», «Маруся Чурай», «Веселий Роджер».

Спектаклі різні і кожна вікова категорія розкрила свої здібності: молодші – грали в «театр» на сцені, середня група філософськи розмірковувала про життя, а старші сміялись над собою та цікавими персонажами.

За шість років на рахунку колективу 14 спектаклів, ігрові програми для школярів міста, читацькі номери, пластичні етюди. Все це результат копіткої роботи над формуванням творчих здібностей вихованців колективу, саморозвитку та самовдосконаленню особистості. За кожним образом стоїть не професійний актор, а дитина, яка шукає яким чином проявити себе та свій талант. Для керівника колективу важливо розгледіти творчі дані вихованців, почути дитину, не відштовхнути бажання до пошуку самого себе. Головне допомогти йому побороти в собі комплекси та реалізувати свої мрії.

Працюючи над будь-якою п’єсою мене цікавить процес обговорення ситуацій, які треба програвати на сцені, а саме, погляд вихованців на ті проблеми тих часів, але з вуст молоді, яка з цими проблемами не стикалася. Ці проблеми виховують дитину, дозволяють зробити свої висновки та шукати і знайти вихід в сучасному житті. Період обговорення зближує колектив, дозволяє побачити  один одного з різних сторін в  різних життєвих ситуаціях. Приємно спостерігати як дорослішають учасники колективу, як вони підходять до роботи над образом, як стають серйознішими, аналізуючи життєві ситуації.

Інновацією стало проведення творчих проектів з трьома віковими категоріями. День театру, який став традиційним, показав, наскільки одне захоплення може об´єднати та здружити вихованців різних вікових категорій. Експерементом в колективі стало проведення акторського тренінгу вихованцями старшої групи з вихованцями молодшої групи. Треба відмітити підготовку та серйозне відношення до цієї справи двох сторін.

Колектив став працювати над читацькими номерами, які об´єднують вихованців різних вікових категорій, при цьому діти набувають досвіду у спілкуванні, намагаються досягти планки майстерності і як результат такі номери стали переможцями обласних та Всеукраїнських конкурсів читців.

Одним з важливих  аспектів роботи в колективі є створення цікавого акторського складу таким чином, що кожен стає головним. Від вистави до вистави намагаюсь як керівник надати можливість кожному спробувати себе в тому чи іншому образі, змінюючи склад таким чином, щоб у кожного були і головні ролі , і другорядні. Дуже часто працюємо в двох складах. Це цікаво вихованцям і допомагає створювати  яскравіші образи.

         При підході до роботи на першому місці у нас колективна справа. Моє завдання як керівника, направити цю справу в правильному напрямку так, щоб воно не тільки розважало, але й навчало, навчало не тільки акторів на сцені, які проживають сценічне життя, а й глядачів в залі, які проживають разом з нами, співчувають і, головне, не залишаються байдужими.
Пошук
Календар
«  Октябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2021