Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетверг, 30.06.2022, 13:27

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 596
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

«Світ іграшки та сувенірів»

              

Коновалова Світлана  Михайлівна

керівник гуртка «Світ іграшки та сувенірів»,

на даній посаді з 2002 року, освіта – вища,

Сумський педагогічний університет (2011р.),

             спеціальність «Соціальний педагог та практичний психолог»

Світ іграшки та сувенірів – це власна дитяча фантазія, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею. Це – відчуття причетності до процесу творення разом із впевненістю у своїх силах: придумати іграшку, виконати її, відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно та ще й за власним бажанням. Іграшка, супроводжує дитину з перших днів життя, займає в її світогляді важливу роль. Саме через іграшку дитина пізнає світ навколо себе.

Для естетичного виховання і розвитку вихованців, розширення їх світогляду велике значення мають екскурсії в музеї, на виставки декоративно-ужиткового мистецтва, зустрічі з народними майстрами. Для більш успішного засвоєння матеріалу на заняттях використовують дидактичний матеріал, яскраві плакати із зображенням іграшок і кресленнями до них, зразки іграшок, різноманітні ілюстративні й фотоматеріали.

На заняттях гуртка вихованці мають змогу втілювати на практиці свої задуми у вигляді конкретних виробів. Керівник гуртка розвиває навички ручної праці дитини, формує стійкі вміння, які стануть у пригоді в дорослому житті, сприяє розвитку творчого мислення, фантазії та ініціативності кожного вихованця. Гурткова робота в колективі тісно пов’язана з народним мистецтвом. Вихованці під час навчання знайомляться з історією української іграшки, найвідомішими народними промислами. Заняття в гуртку відкривають широкі можливості для професійної орієнтації.

Вихованці гуртка є постійними учасниками міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, виставок, де не раз займали призові місця.

На думку керівника гуртка, щоб дитину чогось навчити, її треба здивувати. У процесі мотивації істотну роль відіграє наставництво. І якщо раніше прикладом були мамині та бабусині вишивки, серветки, картини, мякі іграшки, пошиті та вязані вироби, то в гуртку, такими зразками стали роботи дітей. Краса виробів захоплює, зацікавлює, викликає бажання власноруч створити не тільки подібне, але й краще.

Пошук
Календар
«  Июнь 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2022