Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонедельник, 16.05.2022, 18:04

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Total of answers: 594
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

«Ткацтво»

Якименко Неля Миколаївна

керівник гуртка «Ткацтво»

на даній посаді з 2003 року, освіта – вища,

Сумський педагогічний університет ім. А. С. Макаренка  (2012р.),

спеціальність «Соціальний педагог та практичний психолог»

Ткацтво - один із найдавніших і найважливіших елементів національної культури українського народу. Воно належить до найбільш поширених видів господарської діяльності й народного мистецтва, яке має багатовікову історію і глибокі традиції.

Впродовж століть ткацтво було невід’ємною частиною життя і побуту українців, поєднуючи в собі риси і ремесла, і мистецтва. Полотно, сукно, пояси, плахти, запаски, килими, налавники, настільники, рушники, намітки – важко навіть перелічити всі вироби текстильної скарбниці українського народу. Вони міцно увійшли в нашу культуру, стали основою розвитку сучасного текстилю. Вивчення здобутків народного ткацтва минулого і досягнень сучасного декоративного мистецтва має важливе значення у вихованні дітей.

Основною метою гуртка є розвиток у вихованців естетичних смаків, формування потреб і здібностей до мистецької діяльності, розширення знань про історію і традиції українського народу, розвиток пізнавальної активності у вивченні і відродженні народних ремесел та української культури.

На заняттях у гуртку діти освоюють техніки ткання міні-гобеленів та різних видів ткання. Окрім ознайомлення з традиційними техніками ткацтва вихованці набувають уміння правильно підбирати нитки для основи та здійснювати її намотування на рамку для ткання, виготовляти художні вироби в різних техніках ткацтва (килимовій, гобеленовій, перебірного ткання), готують вироби до виставки, створюють власні композиції.

Вивчаючи основи декоративних композицій, вчаться стилізувати природні мотиви, збагачуючись образно-смисловим значенням елементів і композиційних схем.

Можливість створити своїми руками красиву річ виховує у дітей любов до прекрасного і заохочує їх до творчої діяльності, розвиває їх художні здібності.

Пошук
Календар
«  Май 2022  »
ВсПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2022