Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 07.03.2021, 08:13

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 577
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися
Головна » 2015 » Май » 20 » «ХАЙ ЗІРКИ НЕ ГАСНУТЬ!»
19:55
«ХАЙ ЗІРКИ НЕ ГАСНУТЬ!»

У ЦЕВІ ВШАНУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАД, КОНКУРСІВ, МАН!

 

 

 

20 травня у глядацькій залі Шосткинського центру естетичного виховання відбулось яскраве свято вшанування  переможців - учнів та вчителів, які вибороли призові місця на ІІІ, ІУ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ, ІІІ етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН олімпіад, конкурсів, МАН. Вже традиційно урочистості проходять під гаслом: «Хай зірки не гаснуть!»

Урожай на освітянській ниві у цьому навчальному році дійсно дуже добрий:  68 переможців ІІІ етапу, 5 переможців ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 26 переможців ІІ  (обласного), 2 переможці ІІІ (Всеукраїнського) етапів  конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Для підтримки юних талантів були підготовані цінні подарунки, а для їх наставників Почесні Грамоти міського голови.

 

Урочисту церемонію нагородження почала Ніна Сиваєва, заступник міського голови,  з оголошення імен переможців, які вибороли призові місця на Всеукраїнських змаганнях - ІУ етапі олімпіад та ІІІ етапі МАН, а також імен педагогів, які допомогли учням здобути перемогу:

 

  1. Басанець Євгеній, учень 10 класу ліцею, ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з математики,  ІІ місце ІІІ етапі, ІІІ місце на ІУ етапі олімпіади з  хімії.
  2. Бендова Дарина, учениця 11 класу ШЗШ №7, ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіади з англійської мови,  ІІ місце на ІІ етапі, ІІІ місце  ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН з біології.
  3. Дорошенко Ілля, учень 9 класу ліцею, ІІ місце на ІІІ та ІУ етапах олімпіади з  хімії. 
  4. Ільєнко Дмитро, учень 8 класу ШСШ №1,  І місце на ІІІ етапі, ІІ місце на ІУ етапі олімпіади з біології.
  5. Роговець Софія, учениця 10 класу гімназії, І місце на ІІІ етапі, ІІ місце на ІУ етапі  олімпіади з німецької мови.
  6. Слуцький Дмитро, учень 10 класу ШСШ №1, ІІ місце на ІІІ етапі, ІІІ місце на ІУ етапі олімпіади з інформаційних технологій, ІІІ місце на ІІ етапі конкурсу-захисту МАН з інформатики. 
  7. Тимошик Антон, учень 10 класу ліцею, ІІ місце на ІІ та  ІІІ етапах конкурсу-захисту МАН з  хімії.

Свої нагороди отримали педагоги, які підготували переможців ІУ етапу олімпіад  та ІІІ етапу конкурсів-захистів Малої академії наук:

  1. Андрусенко Олена Борисівна, учитель хімії ШНВК:СШ-ліцею,     (підготувала 3 переможців).
  2. Башлак Тетяна Іванівна, учитель біології ШЗШ №7.
  3. Пилипенко Наталія Миколаївна, учитель біології ШСШ №1.
  4. Потапенко Тетяна Василівна,  учитель німецької мови гімназії.
  5. Слуцька Ірина Анатоліївна, учитель інформатики ШСШ №1.

На долю Семенистого Сергія Анатолійовича, спеціаліста Шосткинського управління освіти випала нагода привітати  учнів, що посіли кілька призових місць на обласних змаганнях: ІІІ етапі олімпіад та ІІ етапі Малої академії наук.

  1. Чайка Андрій, учень 8 класу ліцею, здобув  4 перемоги на олімпіадах: ІІ місце  з географії та фізики,  ІІІ місце з математики та історії.
  2. Гасс Леонід, учень 10 класу ліцею, здобув 3 перемоги: два ІІ місця з математики (МАН та олімпіада), ІІІ місце з фізики (олімпіада).
  3. Нибожинська Тетяна, учениця 11 класу ліцею, здобула 3 перемоги:  ІІ місце на олімпіаді з біології та два ІІ місця з хімії (МАН та олімпіада).
  4. Логвіна Ангеліна, учениця 10 класу ліцею, здобула 3 перемоги на олімпіадах:  ІІІ місце з фізики,  математики, хімії.

Сергій Анатолійович вручив нагороди учням, що здобули на обласних змаганнях по дві перемоги:

  1. Борисенко Даніїл,  учень 10 класу ліцею, ІІ місце з української мови та літератури (МАН), ІІІ місце з історії (МАН).
  2. Ворона Валерія, учениця 10 класу ліцею, ІІІ місце з біології (олімпіада та МАН).
  3. Гудиліна Катерина, учениця 10 класу ШСШ №1, ІІ місце на олімпіаді з географії, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  4. Закроєць Михайло, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіадах з історії та німецької мови.
  5. Заяц Катерина, учениця 9 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіадах з математики та фізики.
  6.  Колотуша Владислав, учень 10 класу ліцею, ІІІ місце з географії  (олімпіада) та математики (МАН).
  7.  Небилиця Крістіна, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце з екології (олімпіада) та біології (МАН).
  8.  Осипенко Анна, учениця 9 класу ШСШ №1, ІІІ місце на олімпіадах з історії, української  мови та літератури.
  9.  Романько Ярослав, учень 8 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіадах з математики та фізики.
  10.  Сохацький Богдан, учень 10 класу ШЗШ №7, ІІ місце на олімпіадах з географії та історії.
  11.  Титович Наталія,  учениця 11 класу ліцею, І місце на олімпіаді з правознавства та ІІІ місце на олімпіаді з історії.
  12.  Честнейшина Валерія, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце з математики (МАН) та  ІІІ місце на олімпіаді з економіки.

Абсолютні переможці, учні, які вибороли  І місця  на ІІІ етапі олімпіад та ІІ етапі конкурсів-захистів Малої академії наук також отримали свої хвилини тріумфу, а саме:

  1. Зеленський Артем, учень 11 класу ліцею, І місце з історії (МАН).
  2. Колесникова Ольга, учениця 11 класу ШЗШ №8, І місце з історії (МАН).
  3. Міняйло Анастасія, учениця 9 класу ШЗШ №8, І місце на олімпіаді з російської мови та літератури.
  4. Черненко Віктор, учень 11 класу гімназії, І місце на олімпіаді з німецької мови.

Нагородили цього дня учнів, які вибороли  ІІ місця  на ІІІ етапі олімпіад та ІІ етапі конкурсів-захистів Малої академії наук.

  1. Барун Павло, учень 8 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з хімії.
  2. Герасимова Вікторія, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце з економіки (МАН).
  3. Голосна Олександра, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце з історії (МАН).
  4. Гордієнко Софія, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце з економіки (МАН).
  5. Гриценко Роман, учень 7 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді  з математики.
  6.  Гузей Вікторія, учениця 11 класу ШЗШ №8, ІІ місце на олімпіаді з російської мови та літератури
  7.  Дудар Денис, учень 9 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з математики.
  8.  Жижкун Катерина, учениця 10 класу ліцею, ІІ місце з історії (МАН).
  9.  Марченко Анжела, учениця 9 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  10.  Рибкина Марія, учениця 10 класу ШЗШ №7, ІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  11.  Сагайдачна  Ірина, учениця 10 класу ШЗШ №4, ІІ місце з біології (МАН).
  12.  Синявська Євгенія, учениця 8 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій.
  13.  Сірік Марія, учениця 9 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  14.  Скорбач Ярослава, учениця 10 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  15.  Шевцов Артем, учень 9 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з німецької мови.

29 учнів шосткинських шкіл  вибороли  ІІІ призові місця на обласних змаганнях:

  1. Борисенко Богдан, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце з англійської мови (МАН).
  2. Бородін Володимир, учень 9 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з біології.
  3. Бояринова Катерина, учениця 10 класу ШЗШ №4, ІІІ місце з української мови та літератури (МАН).
  4. Вовна Марина, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  5. Донченко Анна, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з історії
  6. Єрьоменко Анна, учениця 7 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді  з математики.
  7. Єфименко Анна, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце з української мови та літератури (МАН).
  8. Картава Дар’я, учениця 11 класу ШЗШ №7, ІІІ місце зі світової літератури (МАН).
  9.  Коляденко Ілля, учень 11 класу ліцею, ІІІ місце з економіки (МАН).
  10.  Королевська Анна, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  11.  Мангалієв Олександр, учень 9 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з хімії.
  12.  Марченко Олексій, учень 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  13.  Михайленко Дарина, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  14.  Мороз Матвій, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з географії.
  15.  Петрова Валерія, учениця 11 класу ліцею,  ІІІ місце з біології (МАН).
  16.  Поправко Валерія, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  17.  Радченко Марина, учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІІ місце з російської мови (МАН).
  18.  Савіна Дар’я, учениця 8 класу ШЗШ №7, ІІІ місце на олімпіаді з хімії.
  19.  Селедцов Гліб, учень 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій.
  20.  Сидьорко Вікторія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  21.  Стеценко Мілана, учениця 8 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  22.  Тупко Євгенія, учениця 11 класу ШЗШ №8, ІІІ місце на олімпіаді з правознавства.
  23.  Цирулик Сергій, учень 10 класу ШЗШ №11, ІІІ місце на олімпіаді з трудового навчання.
  24.  Шарамко Софія, учениця 8 класу ШСШ №1, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  25.  Швець Дар’я, учениця 10 класу ліцею, ІІІ місце з фізики (МАН).
  26.  Шульга Софія, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  27.  Ювченко Олексій, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій.
  28.  Янковенко Катерина, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце з біології (МАН).
  29.  Якимович Семен, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з інформатики.

Особливу шану  і подяку віддали цього урочистого дня тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя:  мудрим, добрим, талановитим педагогам, які  з року в рік ведуть своїх учнів до нових  перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем краси та людяності. Церемонію нагородження провела Любов Волошко, заступник начальника Шосткинського управління освіти.

Серед них педагоги,  що підготували кількох переможців обласного рівня:

  1. Бацура Олександра Єгорівна, учитель біології та екології ШНВК:СШ-ліцею  –  7 переможців.
  2. Бур Олена Василівна,  учитель математики, заступник директора ШНВК:СШ-ліцею – 5 переможців.
  3. Кановець Наталія Василівна, учитель німецької мови гімназії – 5 переможців.
  4. Василенко Вячеслав Миколайович,  учитель історії ШНВК:СШ-ліцею – 4 переможці.
  5. Коляденко Ірина Миколаївна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцею  –  4 переможці.
  6. Кривоніс Валентина Василівна, керівник гуртка станції юних натуралістів – 4 переможці.
  7. Передрій Жанна Миколаївна, учитель математики  ШНВК:СШ-ліцею  –  4 переможці.
  8. Таранова Тетяна Юріївна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцею – 4 переможці.
  9. Гутак Інна Олександрівна, учитель хімії ШНВК:СШ-ліцею – 3 переможці.
  10.  Пата Олена Івнівна, учитель інформатики гімназії – 3 переможці.
  11.  Храмова Тетяна Миколаївна, учитель англійської мови гімназії – 3 переможці.
  12.  Шундрик Олег Іванович, учитель правознавства ШНВК:СШ-ліцею – 3 переможці.
  13.  Зубко Володимир Павлович, учитель історії та правознавства гімназії – 2 переможці.
  14.  Кириченко Олександр Васильович, учитель історії та правознавства, директор ШЗШ №8 – 2 переможці.
  15.  Ковальов Володимир Олександрович, учитель німецької мови гімназії – 2 переможці.
  16.  Курносенко Ольга Василівна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцею – 2 переможці.
  17.  Сапегіна Валентина Анатоліївна,  учитель російської  мови та літератури ШЗШ №8 – 2 переможці.
  18.  Суптельна Світлана Олександрівна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцею – 2 переможці.
  19.  Трач Ольга Олександрівна, учитель математики ШНВК:СШ-ліцею – 2 переможці.

Відзначили під час урочистостей  педагогів,  учні яких вибороли ІІ місце на ІІІ етапі олімпіад та ІІ етапі МАН:

  1. Деруга Людмила Михайлівна, учитель біології та хімії ШЗШ №4.
  2.  Дубровна Тетяна Іванівна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею.
  3. Кузьменко Ольга Михайлівна, учитель географії ШЗШ №7.
  4. Кусочкіна Світлана Григорівна, учитель російської  мови та літератури ШЗШ №8.
  5. Тихонова Любов Борисівна, вчитель англійської мови ШЗШ №7.
  6. Шульга Надія Миколаївна, учитель географії ШСШ №1.
  7. Шундрик Лариса Іванівна, учитель історії, заступник директора ШЗШ №7.
  8. Щецова Людмила Леонідівна, учитель математики ШНВК:СШ-ліцею.

Окремі слова привітання лунали на адресу  педагогів,  учні яких посіли ІІІ місце на ІІІ етапі олімпіад та ІІ етапі МАН:

  1. Андрущенко Інна Анатоліївна, учитель української мови та літератури ШСШ №1.
  2. Безкровна Катерина Олексіївна, учитель української мови та літератури гімназії.
  3. Білясник Михайло Дмитрович, учитель української мови та літератури гімназії.
  4. Гаєвий Федір Федорович, учитель трудового навчання ШЗШ №11.
  5. Гриценко Галина Іванівна, учитель української мови та літератури ШЗШ №4.
  6. Головатюк Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури, заступник директора ШСШ №1.
  7. Доник Тетяна Володимирівна, вчитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею
  8. Камка Алла Василівна, учитель української мови та літератури ШСШ №1.
  9. Карпенко Дмитро Сергійович, учитель англійської мови гімназії.
  10.  Мартиненко Марина Анатоліївна, учитель географії гімназії.
  11.  Нос Наталія Миколаївна, учитель біології  ШНВК:СШ-ліцею.
  12. Петрунькіна Юлія Олександрівна, учитель історії ШСШ №1.
  13. Правосуд Тетяна Петрівна, учитель англійської мови ШЗШ №7.
  14.  Сачко Людмила Григорівна, учитель англійської мови гімназії.
  15.  Семенова Надія Марківна, учитель хімії ШЗШ №7.
  16.  Слуцький Олексій Едуардович, керівник гуртка МЦСПТ.
  17.  Шелунцова Лариса Миколаївна, учитель російської  мови та літератури ШЗШ №7.

Наступний етап – церемонію нагородження керівників навчальних закладів,  учні та вчителі яких вибороли призові місця на всеукраїнських та обласних олімпіадах, конкурсах МАН, провела Ніна Сиваєва, заступник міського голови. Ніна Олексіївна передала вітання мера і вручила почесні нагороди:

1.Ткаченко Світлані Миколаївні, директору навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 50 призових місць на обласних змаганнях та 3 призових місця на всеукраїнських. За результатами ІІІ етапу олімпіад два роки поспіль ліцей визнано найкращим навчальним закладом в області по роботі з обдарованою молоддю.

2. Мороз Юлії Михайлівні, директору гімназії.

Учні та вчителі гімназії вибороли 22 призових місця на обласних змаганнях та одне на всеукраїнському.

3. Кобиляковій Антоніні Георгіївні, директору спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 9 призових місць на обласних змаганнях та 2 призових місцея на всеукраїнському рівні.

4. Баклановій Людмилі Францівні, директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 7 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

5. Кириченко Олександру Васильовичу, директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 5 призових місць на обласних змаганнях. Директор школи кожного року готує переможців ІІ та ІІІ етапів олімпіад та конкурсів-захистів МАН.

6. Редман Людмилі Миколаївні,  директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

 Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 2 призових місця на обласних змаганнях.

7.Грибук Наталії Григорівні,  директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

 Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 1 призове місце на обласних змаганнях.

Вшановуючи учнів та вчителів, організатори свята згадали і про тих, хто допомагає  виховувати майбутню еліту України - батьків.

Святковості урочистостям надала участь у заході творчих колективів Шосткинського центру естетичного виховання.     

Вокально – хореографічну картинку «КОЗАЧКА» та пісню «МИ МАЛЕНЬКІ ЗІРОЧКИ» виконали учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс» (Керівник заслужений діяч естрадного мистецтва України Ірина Легейда).

Хореографічну картинку «ДИСКО» подарували учасники танцювального колективу «Едем» (Керівник Яна Богдашкіна).

Хореографічну картинку «ЗІРОЧКА» - виконала Ольга Леоненко, солістка народної студії сучасного танцю «Шарм» (Керівник Ірина Домащенко).

Пісню «ВЕСНА» заспівала Лідія Шевченко, солістка народного фольклорного ансамблю «Любисток» (Керівник заслужений працівник культури України Тетяна Стегайло).

У танці «МУЗИКА КОХАННЯ»  на сцені кружляли  Яна Бочек та Денис Волков, солісти клубу бального танцю «Реверанс» (Керівник Євген Зарічняк).

Глядачі в залі дуже тепло приймали виступи  юних артистів, які виконували свої художні номери з великим емоційним піднесенням. Серед переможців було не мало їхніх  друзів, вихованців творчих колективів ЦЕВ, їхніх однокласників і вчителів. Саме їм вони сьогодні дарували свою творчість...

        

       

  

Переглядів: 1208 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Май 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2021