Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСуббота, 25.05.2019, 12:13

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 543
Форма входу
Ми у Facebook
Поділитися
Головна » 2016 » Май » 25 » «Хай зірки не гаснуть!»
18:44
«Хай зірки не гаснуть!»

"ХАЙ ЗІРКИ НЕ ГАСНУТЬ!"

 

 

 

 

25 травня в глядацькій залі центру «Юність» зібралися  шановні педагоги, батьки та  дорогі гості! Зібралися, щоб вшанувати її Величність Науку, учнів та вчителів, які вибороли призові місця на ІІІ, ІУ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ, ІІІ етапах конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН, ІІІ, ІУ етапах міжнародних конкурсів.

Цього дня  вітали тих, хто зумів подолати перші труднощі на шляху до успіху і  переконатися, що шосткинські учні – це справжнє сузір’я розумних, талановитих та цікавих особистостей. І запалили  ці зірки  мудрі наставники, Прометеї духу, які віддали  своїм учням частину свого серця, своєї  душі, своїх знань.

Урожай на освітянській ниві у цьому навчальному році дійсно дуже добрий:  62 переможців ІІІ етапу, 5 переможців ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, 28 переможців ІІ  (обласного), 1 переможець ІІІ (Всеукраїнського) етапів  конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН, 5 переможців ІІІ  та 1 переможець ІУ етапів міжнародних конкурсів з української мови.

Гордість за молоду еліту прийшли розділити з нами поважні гості:

  • Керуюча справами виконкому Олена Миколаївна Кравченко,
  • Голова міської організації профспілки працівників освіти Ірина Олександрівна Нікітіна;
  • Заступник начальника Шосткинського управління освіти Любов Олексіївна Волошко;
  • Спеціаліст Шосткинського управління освіти Сергій Анатолійович Семенистий.

Творчі подарунки переможцям презентували учасники народного фольклорного ансамблю «Любисток» (керівник заслужений працівник освіти Тетяна Стегайло); зразкового театру естрадної пісні «Мікс» (керівник відмінник освіти України Ірина Легейда); ансамблю спортивно – бального танцю «Реверанс» (керівник Євген Зарічняк); народного ансамблю танцю «Джерельце» (керівники заслужений працівник культури України Людмила Маковець і Яна Третьяк).

Першими для нагородження були запрошені  учні, які вибороли призові місця на Всеукраїнських змаганнях та вчителі, що їх підготували:

  • Цирулик Сергій, учень 11 класу ШЗШ №11, ІІ місце на ІУ етапі олімпіади з трудового навчання (учитель - Гаєвий Федір Федорович).
  • Басанець Євгеній, учень 11 класу ліцею, ІІІ місце на ІУ етапі  олімпіади з хімії (учитель –  Андрусенко Олена Борисівна).
  • Ільєнко Дмитро, учень 9 класу ШСШ №1,  ІІІ місце на ІУ етапі  олімпіади з біології (учитель – Пилипенко Наталія Миколаївна).
  • Міняйло Анастасія, учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІІ місце на ІІІ етапі МАН, секція «Екологія» (науковий керівник – Міняйло Наталія Іванівна).
  • Роговець Софія, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце на ІУ етапі  олімпіади з німецької мови (учитель – Потапенко Тетяна Василівна).
  • Сергійко Дар’я, учениця 6 класу ШЗШ №7, ІІІ місце на ІУ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка (учитель – Бежевець Лариса Василівна).
  • Синявська Євгенія, учениця 9 класу гімназії, ІІІ місце на ІУ етапі     олімпіади з інформаційних технологій (учитель – Пата Олена Іванівна).

Учні, що здобули кілька перемог на обласних змаганнях:

  • Онщенко Олег, учень 11 класу ліцею, здобув 5 перемог на олімпіадах:  ІІ місце  з математики, астрономії, інформаційних технологій, ІІІ місце з фізики та інформатики.
  • Гасс Леонід, учень 11 класу ліцею, здобув 3 перемоги:  ІІ місце в секції  «Математика» в МАН, ІІІ місце на олімпіадах з математики та інформатики.
  • Гудиліна Катерина, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІ місце на олімпіаді з географії, ІІ місце в секції «Українська мова»  в МАН, ІІ місце на міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
  • Єрьоменко Анна, учениця 8 класу ліцею, здобула 3 перемоги на олімпіадах:  ІІІ місце  з математики, хімії та економіки.

Учні, що здобули на обласних змаганнях по дві перемоги:

  • Борисенко Даніїл, учень 11 класу ліцею, ІІ місце в секціях «Журналістика» та «Правознавство» в  МАН.
  • Васильцова Юлія, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури, ІІІ місце на олімпіаді з російської мови та літератури.
  • Гриценко Роман, учень 8 класу ліцею, І місце на олімпіаді з математики, ІІ місце на олімпіаді з фізики.
  • Жукова Поліна, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з біології, ІІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури.
  • Колесникова Олена, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з економіки, ІІІ місце в секції «Фінанси» в МАН.
  • Колотуша Марія, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з екології, ІІІ місце в секції «Загальна біологія» в МАН.
  • Коробейник Марина, учениця 10 класу ліцею, І місце в секції «Охорона довкілля» в МАН, ІІІ місце на олімпіаді з хімії,
  • Павленко Крістіна, учениця 9 класу ШЗШ №7, ІІІ місце на олімпіадах з історії та англійської мови.
  • Слуцький Дмитро, учень ШСШ №1, ІІ місце в секції «Технології програмування» в МАН, ІІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій.
  • Тимошик Антон, учень 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з хімії, ІІІ місце в секції «Агрономія» в МАН.

Нагородили цього дня  абсолютних переможців, учнів, які вибороли  І місця  на обласних змаганнях:

  • Барун Павло, учень 9 класу ліцею, І місце на олімпіаді з хімії.
  • Борисова Анастасія, учениця 9 класу ШЗШ №5, І місце на олімпіаді з російської мови та літератури.
  • Будик Анастасія, учениця 11 класу ШЗШ №4, І місце в секції «Фольклористика» в МАН.
  • Коржавіна Ольга, учениця 11 класу ліцею, І місце в секції «Етнологія» в МАН.
  • Марченко Наталі, учениця 9 класу гімназії, І місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Марченко Анжела, учениця 10 класу гімназії, І місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Новик Єгор, учень 5 класу ШНВК:СШ-ліцею, І місце на міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
  • Скорбач Ярослава, учениця 11 класу гімназії, І місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Удовенко Вадим, учень 11 класу гімназії, І місце в секції «Лісознавство» в МАН.
  • Швець Даря, учениця 11 класу ліцею, І місце в секції «Експериментальна фізика» в МАН.

Учні, що вибороли ІІ місце на обласних змаганнях:

  • Васильцова Тетяна, учениця 11 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з історії.
  • Галіч Аліна, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІ місце в секції «Літературна творчість» в МАН.
  • Кабиш Артем, учень 10 класу ліцею, ІІ місце в секції «Охорона довкілля» в МАН.
  • Осипенко Анна, учениця 10 класу ШСШ №1, ІІ місце на олімпіаді з історії.
  • Перелигіна Софія, учениця 9 класу ліцею, ІІ місце в секції «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження».
  • Посохова Марія, учениця 9 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з правознавства.
  • Рибкина Марія, учениця 11 класу ШЗШ №7, ІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Романько Микита, учень 7 класу ліцею, ІІ місце на олімпіаді з математики.
  • Сірік Марія, учениця 10 класу гімназії, ІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Тригубченко Анастасія, учениця 9 класу ШСШ №1, ІІ місце на олімпіаді з географії.
  • Хорис Анна, учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІ місце на олімпіаді з правознавства.
  • Школоберда Аніта, учениця 11 класу гімназії, ІІ місце в секції «Мистецтвознавство» в МАН.

Учні, які  вибороли ІІІ місце на обласних змаганнях:

  • Анікушин Данило, учень 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Берлінський Ярослав, учень 7 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з біології.
  • Бойко Олександр, учень 11 класу ШЗШ №7, ІІІ місце в секції «Медицина» в МАН.
  • Ворона Валерія, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з біології.
  • Давиденко Святослава, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Іващенко Анастасія, учениця 9 класу ШНВК:СШ-ліцею, ІІІ місце на міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
  • Ісаков Андрій, учень 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Карпенко Марія, учениця 7 класу гімназії, ІІІ місце на міжнародному конкурсі імені Петра Яцика.
  • Каток Даніїл, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Мистецтвознавство» в МАН.
  • Колодко Наталія, учениця 11 класу ШСШ №1, ІІІ місце в секції «Англійська мова» в МАН.
  • Королевська Анна, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Макаренко Лілія, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Загальна біологія» в МАН.
  • Марченко Олексій, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Нужна Анастасія, учениця 8 класу ШНВК:СШ-ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з географії.
  • Овсепян Альвіна, учениця 9 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Географія та ландшафтознавство» в МАН.
  • Петренко Ольга, учениця 11 класу ШЗШ №5, ІІІ місце в секції «Економічна теорія та історія економічної думки» в МАН.
  • Романько Ярослав, учень 9 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з фізики.
  • Семенистий Андрій, учень 7 класу ШСШ №1, ІІІ місце на олімпіаді з інформатики.
  • Сидьорко Вікторія, учениця 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Тимошенко Олег, учень 8 класу ШЗШ №8, ІІІ місце на олімпіаді з історії.
  • Тишковець Микита, учень 10 класу ліцею, ІІІ місце в секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка» в МАН.
  • Турчин Катерина, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце в секції «Німецька мова» в МАН.
  • Феклістова Галина, учениця 11 класу ліцею, ІІІ місце на олімпіаді з історії.
  • Чепик Анна, учениця 10 класу ШЗШ №8, ІІІ місце в секції «Зарубіжна література» в МАН.
  • Шевцов Артем, учень 10 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Школьний Сергій, учень 9 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з німецької мови.
  • Шульга Софія, учениця 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з англійської мови.
  • Шумейко Валерія, учениця 10 класу ШЗШ №11, ІІІ місце на олімпіаді з хімії.
  • Ювченко Олексій, учень 11 класу гімназії, ІІІ місце на олімпіаді з інформаційних технологій.

 

Приємно зазначити, що серед нагороджених є і вихованці Центру естетичного виховання. Наші таланти талановити у всьому - і у вивчені предметів шкільної програми, і на сцені, і у класах відділу декоративно - ужиткового мистецтва.

Цього дня  віддали шану і подяку тим, хто готує молоде покоління до самостійного життя:  мудрим, добрим, талановитим педагогам, які  з року в рік ведуть своїх учнів до нових  перемог та звершень і залишаються для дітей вічним взірцем краси та людяності.

Першими для нагородження запросили педагогів, учні яких посіли кілька призових місць на обласних змаганнях:

  • Бацура Олександра Єгорівна, учитель біології та екології ШНВК:СШ-ліцею,   6 переможців.
  • Ковальов Володимир Олександрович, учитель німецької мови гімназії, 6 переможців.
  • Дубровна Тетяна Іванівна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею, 4 переможці.
  • Таранова Тетяна Юріївна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцею, 4 переможці.
  • Храмова Тетяна Миколаївна, учитель англійської мови гімназії, 4 переможці.
  • Бур Олена Василівна,  учитель математики, заступник директора ШНВК:СШ-ліцею, 3 переможці.
  • Василенко Вячеслав Миколайович,  учитель історії ШНВК:СШ-ліцею, 3 переможці.
  • Курносенко Ольга Василівна, учитель фізики ШНВК:СШ-ліцею, 3 переможці.
  • Максименко Людмила Ігорівна, учитель інформатики ШНВК:СШ-ліцею, 3 переможці.
  • Слуцька Ірина Анатоліївна, учитель інформатики ШСШ №1, 3 переможці.
  • Суптельна Світлана Олександрівна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцею, 3 переможці.
  • Головатюк Світлана Миколаївна, учитель української мови та літератури, заступник директора ШСШ №1, 3 переможці.
  • Гутак Інна Олександрівна, учитель хімії ШНВК:СШ-ліцею, 2 переможці
  • Кириченко Олександр Васильович, учитель історії та правознавства, директор ШЗШ №8, 2 переможці.
  • Коляденко Ірина Миколаївна, учитель географії та економіки ШНВК:СШ-ліцею, 2 переможці.
  • Кривоніс Валентина Василівна, керівник гуртка станції юних натуралістів, 2 переможці.
  • Сапегіна Валентина Анатоліївна,  учитель російської  мови та зарубіжної літератури ШЗШ №8, 2 переможці.
  • Шульга Надія Миколаївна, учитель географії ШСШ №1, 2 переможці.

Педагоги,  учні яких вибороли І та ІІ місце  на  обласних змаганнях:

  • Безлюдний Сергій Володимирович, учитель математики ШНВК:СШ-ліцею.
  • Вазієва Аліса Георгіївна, викладач ШІ СумДУ.
  • Грибань Ірина Миколаївна, учитель англійської мови гімназії.
  • Гриценко Галина Іванівна, учитель української мови та літератури ШЗШ №4.
  • Зубко Валентина Андріївна, учитель біології гімназії.
  • Копєйко Ніна Михайлівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури ШЗШ №5.

Педагоги, учні яких виброли на обласних змаганнях ІІ  місце:

  • Гузь Любов Миколаївна, учитель історії ШСШ №1.
  • Зубко Володимир Павлович, учитель історії та правознавства гімназії.
  • Ковтун Світлана Валентинівна, учитель історії, заступник директора гімназії.
  • Костенко Юрій Сергійович, викладач ШІ СумДУ.
  • Кузьменко Тетяна Вікторівна, учитель математики ШСШ №1.
  • Мороз Юлія Михайлівна, учитель математики, директор гімназії.
  • Омел’яненко Світлана Іллівна, учитель математики ШНВК:СШ-ліцею.
  • Тихонова Любов Борисівна, вчитель англійської мови ШЗШ №7.
  • Школоберда Оксана Михайлівна, учитель основ здоров’я ШНВК:СШ-ліцею.

Педагоги,  учні яких посіли ІІІ місце на  обласних змаганнях:

  • Андрущенко Інна Анатоліївна, учитель української мови та літератури ШСШ №1.
  • Башлак Тетяна Іванівна, учитель біології ШЗШ №7.
  • Білясник Михайло Дмитрович, учитель української мови та літератури гімназії.
  • Вареник Ганна Ігорівна, учитель англійської мови ШСШ №1.
  • Кановець Наталія Василівна, учитель німецької мови гімназії.
  • Ладинська Тетяна Миколаївна, учитель хімії ШЗШ №11.
  • Леперт Олена Анатоліївна, учитель англійської мови ШСШ №1.
  • Михайленко Микола Миколайович, учитель математики, директор ШЗШ №5.
  • Небилиця Євгеній Васильович, керівник гуртка станції юних техніків.
  • Нос Наталія Миколаївна, учитель біології ШНВК:сш-ліцею.
  • Поправко Наталія Миколаївна, учитель української мови та літератури ШНВК:СШ-ліцею.
  • Правосуд Тетяна Петрівна, учитель англійської мови ШЗШ №7.
  • Сальник Павло Костянтинович, учитель трудового навчання гімназії.
  • Сбітна Наталія Михайлівна, учитель російської мови та зарубіжної літератури ШНВК:СШ-ліцею.
  • Шундрик Лариса Іванівна, учитель історії та правознавства ШЗШ №7.
  • Шундрик Олег Іванович, учитель правознавства ШНВК:СШ-ліцею.
  • Щецова Людмила Леонідівна, учитель математики ШНВК:СШ-ліцею.

Окремо відзначили  керівників навчальних закладів,  учні та вчителі яких вибороли призові місця на всеукраїнських та обласних олімпіадах та конкурсах:

  • Бур Олена Василівна, заступник директора з навчально-виховного комплексу: спеціалізована школа І-ІІ ступенів – ліцей.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 45 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнських. За результатами ІІІ етапу олімпіад 3 роки поспіль ліцей визнано найкращим навчальним закладом в області по роботі з обдарованою молоддю.

  • Ковтун Світлана Валентинівна, заступник директора гімназії.

Учні та вчителі гімназії вибороли 23 призових місця на обласних змаганнях та 2 на всеукраїнському.

  • Кобилякова Антоніна Георгіївна, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 12 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

  • Кириченко Олександр Васильович, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 5 призових місць на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні

  • Бакланова Людмила Францівна, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 4 призових місця на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

  • Грибук Наталія Григорівна,  директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11.

 Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 2 призових місця на обласних змаганнях та 1 призове місце на всеукраїнському рівні.

  • Михайленко Микола Миколайович, директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5.

Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 2 призових місця на обласних змаганнях.

  • Редман Людмила Миколаївна,  директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

 Учні та вчителі цього навчального закладу вибороли 1 призове місце на обласних змаганнях.

Слова подяки пролунали на адресу тих, хто виховує, допомагає дітям мужніти, хто зігріває вас теплом своїх сердець. Це – їх батьки.

Прийміть подяку за дітей хороших,

За втрачені сили, недоспані ночі,

За допомогу, за ваші уміння,

За віру в дітей, за ласку й терпіння.

 

За те, що костюми до свят готували,

І ще – на змаганнях за них вболівали,

Бажаєм ще більше терпіння набратись,

Бо ще стільки років вам разом навчатись!

 

Злинь же, музико, в небо блакитне,

Пролунай у святковий цей час,

Ми під оплески наші привітні

Добрим словом вітаємо вас!

Фотозвіт

    

         

Переглядів: 588 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Май 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2019