Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетверг, 30.05.2024, 12:05

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

Художньо-естетичний напрямок

У єдиному освітньому просторі України вагоме місце займає позашкільна освіта, яка спрямована на розвиток особистості, талантів, розумових та фізичних здібностей дитини, задоволення її потреб у професійному становленні та професійній підготовці.

Сьогодні діяльність позашкільних навчальних закладів перебуває на важливому етапі переходу до більш якісного стану і це вимагає модернізації процесу надання знань, формування вмінь і навичок з різних напрямків позашкільної освіти.

Через гуртки художньо-естетичного напрямку педагоги розкривають у дітей не тільки красу зовнішнього, але й красу внутрішнього їхнього світу. Увага педагогів сконцентрована лише на дитині, дитина в центрі всієї уваги. Заняття в гуртках відповідного напряму відкривають для кожного із вихованців простір для розвитку ініціативності і самостійності, формують соціально-педагогічні умови для розвитку творчих та інтелектуальних здібностей дитини, зокрема, їхньої уяви.

У системі художньо-естетичного виховання дітей та учнівської молоді одне з головних місць займає і хореографічне мистецтво, яке вчить дітей і молодь красі та виразності рухів, розвиває фізичну силу, витривалість, сміливість, форму, дає практичні навички виконання танцювальних творів, виховує повагу і інтерес до хореографічного мистецтва, як складової духовної культури особистості.

Загальновідомо, що музика, театр, фольклорний жанр, зокрема пісня, є національним надбанням кожного народу, у якому сконцентровані його історія, мова, предковічна мудрість, філософія пращурів та духовна краса. Відвідуючи гуртки: вокальний, театральний, вихованці займаються активною мистецькою діяльністю – постійно виступають у складі колективу перед широкою аудиторією, беруть участь у різноманітних конкурсах, концертах, фестивалях, знайомляться з біографічними даними відомих композиторів, проводять цікаву роботу експедиційного характеру, розширюють свій кругозір, записуючи народні твори, звичаї, започатковані на кращих традиціях культури і мистецтва рідного краю.

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024