Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетверг, 30.05.2024, 11:10

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ДЗЕРКАЛО"

 
Разломова Світлана Петрівна, 
 
керівник народного театрального  колективу «Дзеркало»  
 
на даній  посаді з 2005 року, освіта – вища, 
Харківський інститут культури (1994р.), спеціальність – «Режисер театрального самодіяльного колективу»
 

Театральний колектив «Дзеркало» створений у 2005 році. За ці роки з маленького гуртка він перетворився в колектив, який нараховує п’ять груп і має в складі близько ста вихованців. В 2020 році колективу присвоєно почесне звання «народний». Більше 40 вистав представлено на розсуд глядачам.

Головне прагнення педагога – здійснити дитячу мрію вийти на сцену та стати актором. Для цього потрібно створити особливий творчий процес в якому дитина через ігри, непомітно для себе буде мінятися, здобувати нові навички, становитися сміливіше.

Для здійснення мрії необхідно багато працювати над собою. Кожне заняття в колективі починається з акторського тренінгу. Він направлений на те, щоб розвинути увагу, уяву, образне мислення, різні види пам’яті, партнерську довіру, вміння працювати в колективі і при цьому мати свою індивідуальність. Перш ніж вийти на сцену потрібно підготувати свій голос, своє тіло. Тренінгові вправи та завдання розраховані на різні вікові та освітні категорії: початковий, основний та вищий рівні навчання. Свою акторську майстерність вихованці відпрацьовують поетапно: спочатку в етюдах, потім в мініатюрах, а далі йде випробування виставою.

Працюючи над будь-якою п’єсою дуже важливий процес обговорення ситуацій, які треба програвати на сцені, а саме, погляд вихованців на проблеми з якими вони не стикалися в своєму житті. Ці розмірковування виховують дитину, дозволяють зробити свої висновки,  шукати і знаходити вихід в сучасному житті. Період обговорення зближує колектив, дозволяє побачити один одного з різних сторін в різних життєвих ситуаціях. Приємно спостерігати як дорослішають учасники колективу, як вони підходять до роботи над образом, як стають серйознішими, аналізуючи життєві ситуації.

При підході до роботи на першому місці - колективна справа. Завдання керівника, направити цю справу в правильному напрямку так, щоб вона не тільки розважала, але й навчала, навчала не тільки акторів на сцені, а й глядачів в залі, які проживають разом з нами, співчувають і, головне, не залишаються байдужими.

Вистави, читацькі номери, ігрові програми для школярів міста - все це результат кропіткої роботи над формуванням творчих здібностей вихованців колективу, саморозвитку та самовдосконаленню особистості. За кожним образом стоїть не професійний актор, а дитина, яка шукає яким чином проявити себе та свій талант. Для керівника колективу важливо розгледіти творчі дані вихованців, почути дитину, не відштовхнути від бажання до пошуку самого себе. Головне допомогти йому побороти в собі комплекси та реалізувати свої мрії.

Сучасне життя змінює нас, дає нам нові технології  та забирає нашу свободу. Зіштовхнувшись з карантинними  умовами вчимося разом із дітьми займатися театральним мистецтвом дистанційно. Проводимо тренінги онлайн, знімаємо практичні завдання, робимо телевізійні програми, готуємо читецькі номери теж онлайн.

Велику увагу педагог приділяє роботі з батьками. Проводяться сімейні вечори, родинні свята, концерти вихованців в яких глядачами є батьки, відкриті заняття колективу та екскурсії з батьками і вихованцями. Під час карантину спілкуємося з батьками в групах (соціальні мережі), а також запровадили нове направлення діяльності – вистави на відкритому повітрі, куди запрошуються батьків вихованців.

Колектив приймає участь в багатьох конкурсах, як очних, так і дистанційних. Багато перемог та багато досвіду.

Головним своїм меседжем – виховати грамотну, творчу, позитивно мислячу людину, яка на перше місце буде ставити людські цінності!
Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024