Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПятница, 12.07.2024, 19:28

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ШАРМ"

                                                                                   
 

Домащенко Ірина Вікторівна,                                   Хохол Олена Анатоліївна

керівник народної студії                                                              керівник народної студії

  сучасного танцю «Шарм»,                                                          сучасного танцю «Шарм»,

          на даній посаді з 2007 року, освіта – вища,                      на даній посаді з 2011 року, освіта – неповна вища,

         Київський інститут культури (1990р.),                             Сумське вище училище мистецтв і культури

спеціальність «Керівник самодіяльного                                        ім. Д.С. Бортнянського (2006 р.),

      хореографічного колективу»                                                     спеціальність «Хореографія»

                                                                                                                            

 

 

 

Домащенко Ірина Вікторівна в 1990 році створила хореографічну студію сучасного танцю «Шарм». В 1995 році колективу було присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив», а у 2012 році – «Народний художній колектив».

У колективі займається більше 100 вихованців віком від 4 до 18 років. Студія працює за авторською програмою трьох рівнів навчання: початковий, основний та вищий. У студії викладаються предмети: класичний танець, сучасний танець, акробатика.

Колектив має групу підготовчого рівня. Кожному навчальному рівню притаманний свій репертуар з метою відродження традицій культури духовних цінностей України. Це більше ніж 150 різножанрових танців: сучасних, народних, народно-стилізованих, танців різних країн світу, хореографічних композицій, які завжди прикрашають концерти міста, області та інших країн.

Для вихованців студії сучасного танцю «Шарм» характерне постійне підвищення виконавського рівня вихованців. Завдяки фаховій компетенції керівника вихованці студії сучасного танцю «Шарм» мають велику кількість перемог на обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.

Родзинкою колективу є номери національно-патріотичного спрямування. Студія сучасного танцю «Шарм» співпрацює з в/ч 3022, в/ч 2278. Колектив постійно виступає з концертними програмами для військових та ветеранів воїнів АТО, учасників бойових дій, приймає  активну участь у зустрічах, спрямованих на підвищення рівня національної свідомості молоді.

Вихованці студії «Шарм» приєднуються до благодійних акцій та добрих справ в підтримку дітей дитячої лікарні міста, товариству допомоги особам з інвалідністю «Турбота». Постійно приймає участь у різноманітних  челенджах на підтримку лікарів, донорів. 

Заняття в студії несуть цілу низку позитивних емоцій для вихованців; це можливість координувати свої рухи з музикою, це і правильна осанка, вміння пластично та граціозно рухатися і звісно ж художньо-естетичний аспект. Головною метою в роботі педагогів студії є формування особистості-поваги взаєморозуміння толерантності та поваги один до одного.

В студії сучасного танцю «Шарм» створена система роботи з батьками. Вихованці колективу не тільки вивчають основи хореографії, а й ведуть активний і здоровий спосіб життя. Традиційними в «Шармі» стали свята іменинників, дні відкритих дверей для бажаючих займатись в колективі, організації екскурсій містами рідного краю: Глухів, Путивль, Новгород-Сіверський, Чернігів, Київ.

28 випускників студії сучасного танцю «Шарм» продовжують справу досвідченого педагога – керівника, навчаючись у вищих навчальних закладах України, працюють керівниками хореографічних колективів міста та України.

Олександр Шелопаєв – соліст ансамблю пісні та танцю Київського воєнного округу, Тетяна Задко – керівник дитячого хореографічного колективу «Країна танців» спеціалізованої школи № 274 (м. Київ), Євгенія Павленко – хореограф дитячого клубу «Пізнайко» (м. Київ), Ольга Щербач – керівник дитячого хореографічного колективу «Капітошка» ЦКіД (м. Шостка), Яна Трет’як – викладач хореографії в народному ансамблі народного танцю «Джерельце» (м. Шостка), Олег Демич – керівник народного хореографічного ансамблю «Світанок» (м. Шостка), Марія Маслова – випускниця Київського університету ім. Бориса Грінченка (м. Київ), Данило Дьячено – випускник Київського національного університету культури і мистецтв (м. Київ).

В хореографічному залі колективу створено портфоліо отриманих кубків, медалей, грамот, дипломів, отриманих на різноманітних фестивалях та конкурсах, на стендах з фотографіями відтворено цікавий світ поїздок і подорожей по різним містам та країнам з виступами.

Пошук
Календар
«  Июль 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024