Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 23.06.2024, 16:35

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ХУДОЖНЯ ВИШИВКА"Буцик Наталія Іванівна,


керівник гуртка «Художня вишивка»,

на даній посаді працює з 2005 року, освіта – вища, 
Сумський педагогічний університет(2011р.), 
спеціальність «Соціальний педагог та практичний психолог»

Гурток «Художня вишивка» працює в Центрі естетичного виховання з 2005 року. В гуртку займаються діти віком від 6 до 17 років.

Вишивка – художньо-декоративний виріб з тканини або шкіри, оздоблений одно- або багатоколірними нитками методом вишивання.

Робота з вишивання не лише цікава, а й корисна для дітей, вона має загальноосвітнє й виховне значення. У процесі занять з вишивки гуртківці набувають певних трудових умінь, оволодівають доступними їм прийомами ручного шиття, навчаються практично осмислювати свою роботу, працювати індивідуально. Поряд з цим діти ознайомлюються з народним декоративним мистецтвом, яке пробуджує любов до рідного народу, сприяє розвитку художнього смаку, навчає оцінювати художні якості речей. Крім того, заняття з вишивання сприяють розвитку тонких і ніжних рухів рук і пальців дітей, що дуже важливо для видів обробки матеріалів, зокрема тканини.

Вишивання – поширений вид декоративно-прикладного та декоративно-ужиткового мистецтва, що сягає глибини віків. Найширшого застосування цей вид творчості набув в оздобленні одягу, ужиткових речей та самостійних декоративних панно, виготовлених із тканини, шкіри, на яких вишивали ручним (голкою, іноді гачком) чи машинним способом орнамент або мотив (сюжет) ляними, бавовняними, вовняними, шовковими (частіше кольоровими), металевими (золотими, срібними нитками, а також волосом, бісером, перлинами, блискітками, іноді в сполученні з нашитими коштовними каміннями, монетами тощо.

На заняттях багато уваги приділяю естетичному та трудовому вихованню, виховую у дітей любов та повагу до праці, відчуття господаря свого колективу, необхідність працювати на благо суспільства, розвиваю цікавість і інтерес до справ старших, повагу до людей праці.

Головним засобом естетичного та трудового виховання є сама праця, у дітей - це навчання і активна участь у роботі гуртка.

Гурток «Художня вишивка» об'єднує дівчат закоханих в стародавнє мистецтво своїх бабусь та прабабусь, що дозволяє зберегти і донести новим поколінням таємницю та магію вишитого малюнка. Постійно працюючи по збиранню зразків старовинних видів вишивок, що застосовувались майстринями в оздобленні рушників, наволочок, божників, одягу. Учні на цих прикладах розробляють свої власні неповторні візерунки. Вміло поє^ дн^ мереживо, художню вишивку, аплікацію маленькі майстрині виробляють цікаві, подібні до етнічних зразки та навіть роблять для себе неповторний одяг.

За час існування гуртка діти приймають участь у всіх міських виставках. Традиційними стали виставки до учительської серпневої конференції, Дня міста, Дня посвяти в гуртківці, Новорічних свят, до Дня захисту дітей. Беремо участь в виставках в музеї міста, демонструємо дитячі роботи на обласних семінарах, які проходять на базі ЦЕВ.

Вихованці гуртка «Художня вишивка» є учасниками та переможцями обласної постійно діючої виставки, конкурсу «Мамина вишиванка», «Чарівні барви Сумщини», «Перлини нашої душі», а також Всеукраїнських фестивалів та конкурсів.

В 2011 році вихованці гуртка були запрошені на IV Всеукраїнську виставку-фестиваль «Обдаровані діти України» де були нагороджені дипломами за творчі досягнення та участь у виставці-фестивалі.

Пошук
Календар
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024