Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 23:03

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ФЛОРИСТИКА ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"Михайличенко Тетяна Василівна,


керівник гуртка «Образотворче мистецтво»,


 на даній посаді працює з 2010 року, освіта – вища, 
Московський педінститут (1989р.), спеціальність «Вчитель хімії»

Виховувати творчу людину без краси неможливо. Прекрасне – вічне джерело духовності, натхнення, творчості. Воно існує поряд з людиною. Тільки народилася маленька дитина, а її ворота пізнання вже широко відчиненні настіж. І стрімким потоком кожна мить вносить інформацію про все, що оточує її. В емоційному сприйнятті дитинства зароджуються витоки майбутньої творчої особистості. Зі своїми переживаннями дитина завжди звертається до дорослих, і сприймає світ через призму нашого світосприймання.

 Своєю здатністю помічати красу, відчувати й емоційно переживати її ми відкриваємо в дитині почуття сприйняття прекрасного.

Зображувальна діяльність дає великі можливості для естетичного і творчого розвитку дитини. Заняття з малювання мають стати зустріччю з прекрасним: природою, людиною, світом мистецтва. Для того щоб діти відчули красу, необхідно перетворити заняття на милування і залучити до цього всі органи чуття. Рівень глибоко чуттєвого сприйняття допоможе формувати художньо-образне асоціативне мислення і вміння бачити життя, що оточує, очима художника. Далеко не кожна дитина може стати в майбутньому професійним художником, але кожна може навчитися помічати навколо себе красу, реагувати на неї щиросердечним поривом, продовжувати її в своїй душі, думках, діях, творіннях.

 В гуртку образотворчого мистецтва під керівництвом Михайличенко Тетяни Василівни  займаються діти віком від 4 до 16 років за трьома рівнями: початковим, середнім, вищим.

Малювання – процес живописного та графічного зображення, в основі якого лежить вираження свого ставлення до навколишнього світу. Це природне заняття дошкільників, якому вони захопленно присвячують свій час і в якому реалізується потреба самовираження, формуються естетичний смак, відчуття гармонії, розширюється кругозір, розвиваються творчі здібності, дрібна моторика рук, художнє сприймання життя, уява.

Для старших дітей малювання поступово стає не тільки грою, але й працею. Як і будь-яка творчість, малювання потребує від людини захопленості, наполегливості, уміння зосередити всі сили й увагу на тому, що вона робить. Поступово треба привчати дітей витримувати тривалі навантаження, ставати більш організованими, навчати планувати свою роботу.

Дитина росте, розвивається, тому і виразність її малюнка слід розглядати у русі, в розвитку. Завдання керівника навчити дітей відчувати форму, колір, розмір художньої форми. З кожним заняттям виробляється точність руху руки, координація її дії із зором, слухом та іншими органами чуття.

Діти вчаться відчувати красу і неповторність знайомих явищ природи, побачити в крапельках роси веселку, милуватися переходом кольорів у пелюстках троянди, чути шепіт трави і березових листочків, музику дощу, навчити передавати в малюнках свої почуття, настрій.

Залучаються діти до культури своєї країни, народних традицій, вчаться розуміти народне декоративно-прикладне мистецтво, вчаться милуватися українською вишивкою та керамікою.

Для урізноманітнення роботи, крім звичних олівців, акварелі, гуаші, використовується вуглина, пастель, акріл.

Постійно діюча виставка дитячих робіт, яка періодично поповнюється, стимулює потяг гуртківців до мистецтва, естетично виховує інших дітей і сприяє залученню нових членів до гуртка. Виставка є святом для юних художників.

Участь у конкурсах міських, обласних, Всеукраїнських, міжнародних формує у дітей мотивацію до саморозвитку та самовдосконалення, активізації творчих здібностей.

Співпраця з батьками вихованців  допомагає організації пленерів та походів по рідному краю.

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024