Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 22:58

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"БІСЕРОПЛЕТІННЯ"

 
Коновалова Світлана  Михайлівна,
 
керівник зразкової творчої майстерні «Бісероплетіння»,
 
на даній посаді з 2002 року, освіта – вища, 
Сумський педагогічний університет (2011 р.), 
спеціальність «Соціальний педагог та практичний психолог»
 

Вільний час дитина повинна проводити цікаво. Але, окрім цього, дозвілля дитини може бути і корисним. Розвинути художній смак допомагають гуртки декоративно-прикладного мистецтва. «Зразковий художній колектив» майстерня "Бісероплетіння" є одним з таких гуртків.

У 2002 році на базі Центру естетичного виховання було створено гурток «Бісероплетіння». Тоді цей вид мистецтва почав тільки відроджуватись у нашому місці. Техніки плетіння збирали по крупицях, напрацьовували досвід.

У 2012 році гурток перетворився у майстерню «Бісероплетіння». А у 2013 році присвоєне почесне звання «Зразковий художній колектив» майстерня "Бісероплетіння".

Діти займаються за профільною навчально-виховною програмою. Програма є орієнтовною. Кількість годин та їхній розподіл за темами програми теж є орієнтовними. Керівник колективу може сам визначати доцільність такого розподілу і вносити до програми відповідні корективи. У разі потреби, з метою створення безпечних умов та збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, проводиться дистанційна форма навчання.

Метою програми майстерні є формування творчих здібностей, естетичного смаку, виховання дбайливого ставлення до народних традицій, розвиток фантазії учнів.

Основними завданнями є опановування технікою народних ремесел; відтворення народних традицій у власних творах ужиткового мистецтва; розвиток нахилів до рукоділля. Ознайомлення з надбаннями української культури, що сприяє розвитку національної самосвідомості, участь у різноманітних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, навчально-виставкова діяльність.

Заняття в майстерні розвивають творчі здібності, уяву, пам'ять, викликають бажання творити, фантазувати. В гуртку діти освоюють різні прийоми низання, ткання та вишивки бісером. Учні ознайомлюються з термінами, вчаться працювати за схемами, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів.  На заняттях гуртка вихованці мають можливість застосувати знання отримані на уроках історії, малювання, народознавства.

Бісероплетіння переживає в наш час новий етап свого розвитку. Прикраси з бісеру за смаком і якістю не поступаються дорогим ювелірним, а виконані з бісеру предмети інтер’єру створюють затишок і хороший настрій.

Підсумком нашої роботи є щорічні виставки, участь у різноманітних конкурсах, виставках, фестивалях, персональні виставки вихованців.

Вихованці «Зразкового художнього колективу» майстерні «Бісероплетіння» є неодноразовими призерами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. З 2018 по 2023 рік до скарбнички нагород колективу додалося: 85  - перших місць, 36 – других та 9 третіх місць.

Переважна більшість вихованців майстерні «Бісероплетіння», опановуючи різні техніки бісероплетіння, стають його палкими прихильниками – одразу і надовго.

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024