Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПятница, 12.07.2024, 20:12

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"МІКС"Легейда Ірина Феодосіївна,

керівник театру-студії естрадної пісні «Мікс», 

на даній посаді з 2002 року, освіта – вища, 
Ніженський педінститут (1982р.), спеціальність «Вчитель музики»

Майже 8 років у Центрі естетичного виховання працює театр-студія естрадної пісні «Мікс», художнім керівником якого являюсь я: Відмінник освіти України - Легейда Ірина Феодосіївна.

З одного боку це творчий колектив, який має свій неповторний почерк, свою індивідуальність, свій репертуар та активно бере участь в концертах, фестивалях, конкурсах; з іншого - це навчальна структура, де кожен окремий учасник колективу отримує знання, вміння та навички.

Таким чином виправдовується словосполучення «театр-студія» у назві колективу.

Більш детальніше зупинимось на самому понятті «студія».

В педагогічній практиці це слово означає одночасне комплексне навчання в різних, але тісно пов'язаних між собою гуртках. Так, наприклад, студія образотворчого мистецтва може включати в комплекс навчання малюнок, живопис, графіку, історію мистецтва тощо; хореографічна - класичний танець, народно-сценічний танець, акробатику; музична - гру на інструменті, сольфеджіо, музичну літературу.

Переваги студійної форми роботи над гуртковою безперечні.Зростає годинне навантаження на гуртківця. Кожен предмет діти засвоюють глибше, цікавіше,ефективніше за рахунок викладання їх кваліфікованими фахівцями. Зрозуміло всім, що акробатику викладає краще спортсмен ніж хореограф, а на фортепіано грати навчить краще піаніст, ніж вокаліст.

Спільний розклад дає можливість гуртківцю відвідувати різні предмети (гуртки), раціонально організовуючи свій вільний час .

Міжрівнева комплексна навчальна програма, спеціально розроблена для конкретної студії її керівниками та методистами, являється основою програмного забезпечення інтегрованого навчального курсу.

Відвідуючи будь-яку студію, учень вчиться планувати свій час, до кожної справи ставитись відповідально і професійно.

І найголовніше: тільки студійна форма роботи дає можливість дитині отримати повноцінну якісну допрофесійну освіту, що є найголовнішим у кожному позашкільному закладі; тільки студійна форма роботи дає можливість її випускнику бути конкурентоспроможним під час вступу до спеціальних учбових закладів.

Створення театру-студії естрадної пісні «Мікс» є підсумком моєї багаторічної педагогічної діяльності вчителем музики загальноосвітній школи, викладачем теоретичних дисциплін Дитячої музичної школи, організатором і викладачем в групах дошкільного виховання, керівником дитячих та дорослих творчих колективів в культурно-освітніх закладах, художнім керівником Центру естетичного виховання.

Створюючи новий творчий колектив я добре розуміла, що сучасне життя вимагає від його учасників наявності музичної освіченості, вокальної майстерності та хореографічних навичок. Як правило,ці здібності гармонійно поєднуються в дитині і являються основою для подальшого їх розвитку. Тобто ті діти, що гарно співають, так само гарно танцюють, відчувають музичну форму та мають стійкий інтерес до художньо-естетичної діяльності. Було б дуже не справедливо розвивати у такої дитини якусь одну грань її здібностей. Тому навчально-виховну роботу в своєму творчому колективі я побудувала за принципом студії.

Основним нормативним документом у нас в студії є «Положення про театр-студію естрадної пісні «Мікс», в якому визначені мета, завдання, структура, основні вимоги до художнього керівника та педагогів, дана характеристика навчальним курсам, визначено годинне навантаження та його розподіл по роках навчання, дана схема дитячого самоврядування з правами та обов'язками вихованців студії, пояснено принцип матеріального забезпечення студії.

Всі документи (Положення про театр-студію естрадної пісні «Мікс». Міжрівнева комплексна програма.) узгоджені з методичною радою ЦЕВ та затверджені начальником управління освіти.

     Практика довела, що педагогічна діяльність за принципом студії дає високу результативність: творчий колектив - «Театр-студія естрадної пісні «Мікс» має звання «зразковий», являється Лауреатом багатьох обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів ; його учасники являються переможцями самих різноманітних змагань в індивідуальних номінаціях; а випускники становляться студентами спеціальних навчальних закладів.

 

Пошук
Календар
«  Июль 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024