Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 23:26

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

КУРС "АКРОБАТИКА"


Ашмарина Лариса Валеріївна
керівник курсу "Акробатика"

майстер спорту СРСР зі спортивної акробатики (1987 р.)

на даній посаді з 1996 року,
освіта - вища, Сумський педагогічний інститут ім. А. С. Макаренко (1995 р.)
спеціальність - вчитель фізичного виховання

Сьогодні безперечно доведено, що формування повноцінної особистості дитини неможливо без нетрадиційного мікросередовища позашкільного мікросоціуму. Позашкільні навчальні заклади є тим осередком, де вся діяльність педагогів спрямована на доцільну організацію вільного часу та дозвілля дітей – потужного засобу педагогічного впливу на становлення особистості, формування громадської позиції, яка є необхідною умовою фізичного розвитку, збагачення інтелектуального та творчого потенціалу вихованців.

Одним із напрямків  є впровадження нових форм організації навчально-виховного процесу: створення студій, клубних форм роботи, шкіл сприяння здоров’ю тощо.

Перспективною формою роботи хореографічних колективів – є студія, де окрім основних напрямків – класичний, сучасний, народний танець, викладається декілька допоміжних навчальних предметів – фізичне виховання, ритміка, акробатика. Адже сучасна хореографія вимагає від вихованців не тільки вмілого виконання танцювальних композицій, але й відповідної фізичної підготовки.

Мета занять курсу  з акробатики в хореографічному колективі – зміцнення здоров’я, забезпечення фізичного розвитку особистості, поєднання розумового, фізичного, морального, естетичного, трудового виховання, прищеплення любові до занять з акробатики та взагалі до фізичної культури.

Викладання курсу акробатики на заняттях у хореографічній студії і викладання акробатики на тренуваннях в спортивній секції  відрізняється. У спорті мета тренування – досягнення високих результатів, здобуття спортивних розрядів, а в студії – фізичний розвиток усіх вихованців, навчання їх акробатичним елементам, що необхідні в хореографічних композиціях. У процесі навчання предмету «Акробатика» використовується теорія і методика фізичного виховання, які мають тісний взаємозв’язок з іншими науковими дисциплінами: анатомією і фізіологією, загальною педагогікою і віковою психологією. На заняттях реалізуються загально дидактичні та виховні принципи, а також використовуються інноваційні форми і методи навчання та виховання.

На заняттях курсу з акробатики здійснюється компетентнісний підхід щоб наші вихованці вміли реалізовувати засвоєні знання, застосовувати досвід, волю та емоційний стан для вирішення проблем у кожному конкретному випадку і життєвих обставинах.

Заняття з акробатики проводяться за комплексною навчально-виховною програмою курсу, розробленою керівником гуртка, який  розрахований на 7 років навчання за трьома рівнями відповідно до віку, індивідуальних психофізіологічних особливостей дітей та їх підготовки.

Сучасна хореографія вимагає від вихованців при виконанні танцювальних композицій відповідної фізичної підготовки, застосування акробатичних елементів, трюків і підтримок, що додають танцю краси та гармонії.
Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024