Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 23:31

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ЕДЕМ"

 
Богдашкина Яна Віталіївна

керівник хореографічного ансамблю сучасного танцю «Едем».
на данній посаді з 2010 року, освіта вища, 
Киівський національний університет культури і мистецтв «ім. М. М. Поплавського» ( 2009р), 
спеціальність «Балетмейстер сучасної класичної хореографії, викладач фахових дисциплін, артист»
 

 

У 2010 році на базі Центру  естетичного виховання, створено ансамбль сучасного танцю  «Єдем». Завданням якого є відображення краси мистецтва хореографії, а саме: ніжність, душевність, чуттєвість, емоційність, психологічне відображення людської душі. Всі ці якості увібрали в себе такі стилі танців, як «modern» та «contemp».

Танець модерн - один з напрямків сучасної зарубіжної хореографії, що зародився в кін. XIX - початок. XX ст. у США і Німеччини. Термін «Танець модерн» з'явився в США для позначення сценічної хореографії, що відкидає традиційні балетні форми. Загальним для представників танцю модерн, було намір створити нову хореографію, яка відповідала б, на їх думку, духовним потребам людини XX століття. Основні її принципи: відмова від канонів, втілення нових тем і сюжетів оригінальними танцювально-пластичними засобами.

Contemporary dance (контемпорарі) - напрям сучасного танцю, який зародився на початку XX століття в США в результаті бажання танцівників знайти нові засоби виразності на відміну від догм класичного танцю і легковажності естрадного танцю. Contemporary dance передбачає велику кількість різних технік щодо роботи з тілом, диханням, свідомістю. Чим же contemporary dance відрізняється від інших напрямів сучасного танцю? Передусім увагою до внутрішніх відчуттів танцівника, до змісту самого руху та якості танцюючого, до його взаємодії з простором, партнером, часом. Танець цього стилю часто виконують босоніж. У сучасному світі contemporary dance займаються не лише професійні танцівники, але й люди, які не мали раніше досвіду в танцях. Для них це змога вивчити можливості й особливості свого тіла та відчути тонкощі руху, можливість танцювати й імпровізувати.  

Коллектив має 3 рівні підготовки:

-               підготовчий рівень- діти віком від 4-х до 7 років. Основне завдання: розвити відчуття ритму, артистизм, гнучкість, розтяжку (партер-вправи на підлозі), по максимуму розкрити дитину , показати всі найліпші якості. Розказати  про «танець», і його чарівний різноманітний світ;

-               ознайомчий рівень- діти від 8 до 12 років. Ознайомлення з танцем «модерн» та «соntemp». Освоєння основних елементів, рухів, позицій та головне відчуття та контроль свого тіла, емоційність та душевний світ;

-               виконавчий рівень – вік від 13 років. Основне - лексика, технічна майстерність виконання, артистизм, емоційність, контакт з партнером та відчування одне одного, танець в унісон, вираження характеру в стилі з музикою та максимальне відображення стану душі .

Обовязковим в колективі «Едем» є уроки класики, де діти від 5років вивчають основні рухи та елементи балетного танцю. Це є невід’ємною часткою всіх видів та напрямків хореографічного мистецтва.

Заняття гімнастикою, акробатикою також входять до програми ансамблю і займаються ними діти віком від 5 років. Завдяки акробатичним та гімнастичним рухам кожен танець стає довершеним і неповторним.

Ансамбль  «Едем» також займається онлайн. Заняття проходять в додатку MEET. Керівник в онлайн форматі розказує і показує вправи , вихованці дивляться в екран комп’ютера чи телефону, або іншого гаджету і повторюють за вчителем.  Проводяться онлайн уроки акторської майстерності та цікаві інтерактивні ігри, тести. Колектив активно впроваджує  в свої заняття методику STEM освіти. Поєднання математики і хореографії , графіки, малювання з рухами.
            За всі роки існування ансамбль здобув багату кількість дипломів і нагород. Неодноразово отримував Гран Прі в міжнародних і всеукраїнських конкурсах і фестивалях.

Кожна дитина-це особистість. І завдяки танцю, вона може більш яскраво та всебічно розвинути свій потенціал. Проте, саме вчитель хореографії своїм професійним підходом допомогає дитині розкрити свій внутрішній світ і знайти своє гідне місце у житті.

 

..Танец... это маленькая жизнь...

"...ТАНЦУЙ и не останавливайся. Какой в этом смысл - не задумывайся. Смысла все равно нет, и не было никогда. Задумаешься - остановятся ноги... все твои контакты с миром вокруг оборвутся... поэтому никак нельзя, чтобы ноги остановились. Даже если все вокруг кажется дурацким и бессмысленным - не обращай внимания. За ритмом следи - и продолжай танцевать... выжми себя как лимон. И помни: бояться тут нечего. Твой главный соперник - усталость. Усталость и паника от усталости. Это с каждым бывает. Станет казаться, что весь мир устроен неправильно. И ноги начнут останавливаться сами собой... а другого способа нет, обязательно нужно танцевать. Мало того: танцевать очень здорово и никак иначе. Так чтобы все на тебя смотрели... так что - танцуй. Пока играет музыка - ТАНЦУЙ..."

 

                                                                                         Харуки Мураками

 

 

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024