Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 23.06.2024, 17:50

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"LETS-GO!"

 
Коваленко Віталія Олександрівна, 
 
керівник ансамблю сучасного  танцю «Let S go!», 
 
на даній посаді  з 2021 року, освіта – вища, 
Харківська державна академія культури (2008р.), спеціальність «Музичне мистецтво»
 
 

2008 році на базі Центру естетичного виховання Сергій Коваленко створив ансамбль сучасного танцю «Let’S go». З 2021 року по теперішній час керівником колективу є Віталія Коваленко.

В колективі займаються приблизно 80 дітей. Основні напрямки діяльності колективу - це Hip-hop, dancehall, кrump, locking, popping та усі види Street dance. На заняттях в колективі педагог впроваджує нові форми STEAM та STREAM -освіти. Одна з них - це контактна імпровізація (КІ).

КІ - це взаємодія, сумісний рух. Протягом 40 років існування КІ набула широкого розповсюдження в хореографії та стала автономною формою танцю. КІ - це самостійна танцювальна форма, яка поєднує в собі простоту та природність рухів, положень та емоційного стану. Це танець спілкування партнерів один з одним мовою тіла, які приводять до спільних хвилювань та знахідок.

По мірі відчуття ваги, інерції та балансу вихованці вчаться розслаблюватися, звільнюватися від зайвої м’язової напруги. Це позитивно впливає на заняття з хіп-хоп танцю, так як він за своєю природою передбачає вільність руху.

В КІ важливо не інтерпретація або аналіз свого танцю, а дослідження можливості свого тіла. Те саме відбувається, коли імпровізуєш під хіп-хоп музику. Тут важливо довіряти своєму тілу і не заважати природньому ходу речей. Найчастіше на змаганнях діти, які танцюють сольно, імпровізують під незнайому їм музику. В цей момент допомагають заняття КІ. Дитина починає довіряти своєму тілу, слухає музику і миттєво відчуває ритм.

Для хіп-хоп танцю заняття КІ - це нововведення, бо більшість вихованців іноді не розуміли для чого їм потрібні ці заняття, але зараз кожен з них бачить результат цієї продуктивної праці.

В молодших групах (6-7 років) заняття контактної імпровізації проходять в ігровій формі, наприклад:

-      Гра «Паровозик»;

-      Гра «Коридори»;

-      Гра «Дзеркало»;

-  Гра «Хто я»;

-  Гра «Кліпалка»;

-  Гра «Джем»;

-  Гра «Батл».

Наприкінці заняття частіше всього проходить танцювальна терапія (масаж). Він допомагає добре розслабити всі м’язи і краще відчути партнера. Звісно заняття КІ і танцювальною терапією не переважають над заняттями з хіп-хоп танцю. Саме вони допомагають розкрити в кожній дитині його індивідуальність. Достатньо одного чи двох занять в місяць для того, щоб відволікти дітей і краще відчути своє тіло. Свободу рухів в КІ переносять в імпровізаційні джеми, де кожен танцівник показує свою неповторність та індивідуальність.

В перспективі колектив планує використовувати сучасні цифрові технології Chroma key для зйомок відеоматеріалу.

Своєю головною метою для хореографа є виховання у вихованцях особистісних якостей танцівника, не повторювати інших танцівників, а відшукати в собі нову манеру рухатися.

Важливою ланкою в роботі педагога є освітні платформи та соціальні мережі: TikTok, YouTube, освітній проект «На Урок» та інші. Вихованці мають можливість співпрацювати на майстер-класах із сучасними хореографами України. Креативно проводячи заняття не тільки очно, але й дистанційно колектив здобуває нові перемоги, бере участь у нових починаннях.
Пошук
Календар
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024