Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 23.06.2024, 16:12

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"ДЖЕРЕЛЬЦЕ"

                                                                                                    
                             Маковець Людмила Серафимівна,                                     Трет’як Яна Сергіївна
  
                                                керівник народного ансамблю                                                              керівник народного ансамблю 
                                               народного танцю «Джерельце»,                                                             народного танцю «Джерельце»,
                                                на даній посаді з 1972 року, освіта – вища,                                          на даній посаді з 2007 року, освіта – вища, 
                                          Київський інститут культури (1990р.),                          Київська Державна академія мистецтв та культури (2008 р.),
                                       спеціальність «Організатор – методист»                                             спеціальність «Балетмейстер-педагог
                                                                                                                                                                        ансамблю сучасного танцю»            
 

Танець – це сукупність виражальних і організованих рухів, що підпорядковані загальному ритму, які втілені у завершену художню форму.

Народний танець – це звичаї, обряди, традиції українського народу, форма вираження почуттів через рух тіла за допомогою народної музики. Танець вчить дітей красі і виразності рухів, розвиває фізичні здібності: витривалість, спритність, сміливість, а також акторські здібності.

Заняття в хореографічному колективі «Джерельце» проводяться за відповідною освітньою програмою, яка допомагає творчо враховувати конкретні умови, інтереси й запити дітей, їхню фізичну підготовку. Заняття з дітьми в колективі обов’язково складаються з навчальної підготовки, вивчання і виконання танців, ознайомлення з розвитком танцювального мистецтва.

Метою хореографічного мистецтва є оволодіння загально-естетичною і танцювальною культурою, розвиток танцювальних і музичних здібностей вихованців, що допомагає більш глибокому й тонкому сприйняттю професійного хореографічного мистецтва.

Заняття в танцювальному колективі допомагають розвинути у дітей естетичний та художній смак, чутливість до прекрасного, інтерес до народного мистецтва, творчі здібності, мислення та фантазію.

Основні завдання, які стоять перед вихованцями колективу:

- ознайомлення з основними термінами, поняттями народного танцю як одного із видів хореографії, спеціальними та загально навчальними вміннями і навичками виконання складних трюків та танцювальних елементів танців народів світу;

- формування естетичної культури, моральних якостей творчої еліти нашої держави;

- виховування любові до народного мистецтва нашої держави та країн світу, культури праці, патріотизму, духовності та моральних якостей, пошани до народних традицій;

- розвиток творчих здібностей, мислення, пам’яті, художнього смаку, творчої уяви, координації рухів, дрібної моторики;

- сприяння самореалізації вихованців в соціумі засобами мистецтва та їх професійному самовизначенню, здійснення допрофесійної підготовки вихованців для подальшого навчання за фахом у вищих навчальних закладах.

Педагогами колективу застосовують інтерактивні методи навчання та особистісно орієнтований підхід. Різноманітні методи й методичні прийоми як традиційні – бесіда, розповідь, гра, коментар, організація засобів наочного навчання, організація сприймання оцінної діяльності вихованців, спостереження, актуалізація опорних знань вихованців, так й інноваційні: порівняльний аналіз, моделювання кінцевого очікуваного результату, дискусія, колективна творча діяльність, мозковий штурм, а також технології розвиваючого навчання: співробітництва, розв’язання творчих завдань, організації колективних творчих справ, проблемного навчання: проектної технології, соціально-педагогічні технології: соціального проектування, організації учнівського самоврядування, профілактичної соціально-педагогічної діяльності допомагають досягти поставлених цілей.

Матеріал на заняттях викладається за принципом наступності від простого до складного, від елементарних вправ до складних постановок, єдність виховання й навчання.

Під час освітнього процесу вихованці ознайомлюються з мистецькими хореографічними творами, переглядають відео різних видів і жанрів хореографічного мистецтва, сприймають та оцінюють твори хореографічного мистецтва, відвідують екскурсії, концерти, балети, театри, музеї.

За структурою заняття з хореографії мають комбінований характер, але відрізняються відповідно до певної теми або типу. На заняттях використовуються дидактичні матеріали: плакати, листівки із зображенням хореографічних малюнків, фотографії концертних номерів минулих років, відеоматеріали.

Народний танець є засобом патріотичного, естетичного, культурного розвитку особистості, а також його культуротворчого аспекту, спрямованого на формування базової культури майбутнього громадянина. Тому в процесі навчання хореографічного мистецтва українського народу зосереджується увага на особистості дитини як найбільшій цінності, враховуються її потенційні можливості.

Педагогічними умовами для проведення онлайн навчання хореографії можна вважати: мотивацію дитини на успішне навчання та досягнення результатів, застосування зручної платформи для онлайн навчання; удосконалення змісту програми відповідно до умов навчання; пошук нестандартних форм викладання та засвоєння навчальної інформації, креативність та систематичне вдосконалення професійної майстерності педагога-хореографа, залучення вихованців до створення цікавих творчих проєктів з їх подальшим висвітленням у мережі Інтернет.

Поліпшенню роботи хореографічного колективу сприяє залучання до неї батьківського комітету. Виготовлення реквізиту, ремонт, а часом і виготовлення костюмів - далеко не повний перелік справ, у яких можуть брати участь батьки гуртківців.

Пошук
Календар
«  Июнь 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024