Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 23:29

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

"Світанок"

Демич Тетяна Іванівна,

керівник народного ансамблю народного танцю «Світанок»

на даній  посаді з 2000 року, освіта – неповна вища, 

Сумське училище культури (1994),

спеціальність «Культурно-освітня робота і самодіяльна творчість»

Посилання на сторінку facebook

 

Народний танець - це перлина душі, його аудиторія безмежна. Його рухи, малюнки та сюжети доступні для глядачів будь-якого віку.

Професійне кредо педагога: «Немає неталановитих дітей. Талант є у кожного – його потрібно вчасно помітити і розвивати».

За роки роботи у колективі склалася система, яка спрямована на розвиток творчої особистості засобами хореографічного мистецтва. З цією метою педагог  навчає своїх вихованців основ загальної хореографічної підготовки і намагається розвивати їхні творчі здібності та вміння виражати їх за допомогою хореографії.

          Основними завданнями своєї роботи з вихованцями педагог вважає:

  • розвивати вольові якості: наполегливість, цілеспрямованість, дисциплінованість;
  • виховувати національну самовідданість і патріотичні почуття;
  • сприяти розвитку естетичного смаку та емоційних проявів дитини, виховувати позитивні норми поведінки та спілкування;
  • допомагати дітям пізнати красу і силу свого тіла, розвиватися фізично, оволодівати професійними навичками танцівника в сполученні з музикою, з народним фольклором та сприяти творчому розвитку своїх вихованців;
  • пошук нових методів виховання підростаючого покоління, які базуються на нетрадиційних підходах до гармонійно розвитку дитини, як основи подальшого удосконалення особистості;
  • орієнтація на розвиток духовності, самореалізації, самовираження і формування світовідчуття, які необхідні у подальшому житті.

У колективі приділяється велика увага набору учасників та організаційним питанням роботи з ними.

Робота з вихованцями розпочинається з вивчення індивідуальних особливостей кожного. Педагога цікавить не лише навчання у колективі і ставлення до нього, а і рівень вихованості вихованців, його ставлення до людей, батьків, друзів до самого себе. Це допомагає  сформувати дитячий колектив і спланувати навчальну та виховну роботу, враховуючи потреби вихованців. До складу хореографічного колективу входять діти різних вікових груп, тому приділяється велика увага згуртуванню вихованців колективу, створенню в ньому позитивного морально-психологічного клімату.

Педагог постійно намагається знаходити такі методи та форми роботи, які б викликали у дітей живий інтерес до виконання завдання, до творчої праці. Процес навчання дітей в гуртках має відбуватися на фоні позитивного емоційного настрою, в психологічно комфортних, ситуативно адекватних для дітей умовах.

Велику увагу приділяється вивченню українського народного танцю та трансформації його для дитячої хореографії. Ці постановки цікаві оригінальністю сюжетів, колоритом народного костюму. Є в репертуарі колективу і жартівливі танці, які із захопленням сприймає глядач і з великим задоволенням виконують самі учасники. Робота над номером не припиняється після його появи на сцені. З часом танець відшліфовується та збагачується новими деталями.

Педагог дуже любить народний танець і намагається прививати цю любов і повагу своїм вихованцям. На перше місце ставиться розвиток у юних танцюристів емоційності та артистичності, а вже далі роботу над технікою виконання.

 

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024