Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВоскресенье, 26.05.2024, 22:55

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 607
Онлайн реєстрація
Ми у Facebook
Ми в Instagram
Ми на YouTobe
Поділитися

«Світ іграшки та сувенірів»

              

Коновалова Світлана  Михайлівна

керівник гуртка «Світ іграшки та сувенірів»,

на даній посаді з 2002 року, освіта – вища,

Сумський педагогічний університет (2011 р.),

             спеціальність «Соціальний педагог та практичний психолог»

Все частіше звучить переконлива думка: позашкільна освіта – унікальна система роботи з дітьми в позаурочний час. Вона має чудові пізнавальні, просвітницькі, творчі можливості. Діти, обираючи гурток відповідно до своїх інтересів і перебуваючи у творчій атмосфері, мають змогу визначитися з подальшою професією.

Світ іграшки та сувенірів – це власна дитяча фантазія, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею. Це – відчуття причетності до процесу творення разом із впевненістю у своїх силах: придумати іграшку, виконати її, відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно та ще й за власним бажанням. Іграшка, супроводжує дитину з перших днів життя, займає в її світогляді важливу роль. Саме через іграшку дитина пізнає світ навколо себе.

В гуртку «Світ іграшки та сувенірів» значна увага приділяється опануванню правил роботи з тканинами, простими за структурою та обробкою, оволодінню простими ручними швами, нескладними способами оздоблення іграшок та правилам організації робочого місця.

Програма навчання спрямована на поглиблення знань про іграшку та ускладнення завдань через поширення видів тканин, які використовуються, опанування правил поєднання кольорів і тканин різних за фактурою, використання дротяного каркаса, урізноманітнення засобів оздоблення іграшок.

М'яка іграшка - це один з видів декоративно-ужиткового мистецтва, в якому поєднані різні елементи рукоділля. В програму гуртка входить виготовлення іграшок з тканини та штучного хутра, виготовлення сувенірів.

У разі потреби, з метою створення безпечних умов та збереження життя та здоров’я всіх учасників освітнього процесу, проводиться дистанційна форма навчання.

На заняттях гуртка вихованці мають змогу втілювати на практиці свої задуми у вигляді конкретних виробів. Керівник гуртка розвиває навички ручної праці дитини, формує стійкі вміння, які стануть у пригоді в дорослому житті, сприяє розвитку творчого мислення, фантазії та ініціативності кожного вихованця. Гурткова робота в колективі тісно пов’язана з народним мистецтвом та патріотичним вихованням. Вихованці під час навчання знайомляться з історією української іграшки, найвідомішими народними промислами. Заняття в гуртку відкривають широкі можливості для професійної орієнтації.

Вихованці гуртка є постійними учасниками міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок, де не раз займали призові місця.

Пошук
Календар
«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода в Шостці
Погода
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі
Наші друзі

Copyright MyCorp © 2024