1 ВЕРЕСНЯ - "ДЕНЬ ЗНАНЬ"
1 вересня - особливе свято для всіх освітян – «День знань» - початок нового навчального року для відкриттів, досягнень та звершень. І саме в цей день, за ініціативою міського голови, місто вшанує та нагороджує кращих вчителів інформатики Шосткинської громади, вчителів які виховують та навчають майбутніх ІТ геніїв бо саме за сучасними технологіями та кодінгом наше майбутнє.
В умовах карантину та дистанційного навчання ми ще більше впевнилися що успішне та вдале майбутнє в інформаційних технологіях і дуже важливо починати навчання кодінгу ще з початкової школи.
Вихованці ЦЕВ приєдналися до привітань кращих вчителів нашої громади.
![](/_nw/12/s70038472.jpg)
![](/_nw/12/s99352919.jpg) |