"АРТАГОНІЯ 2020" - ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ВИХОВАНЦІВ ЦЕВ
В перших числах березня ансамбль сучасного танцю '' LetS go '', центру естетичного виховання, Шосткинської міської ради, відвідав столицю. У Києві відбулися Всеукраїнські змагання з сучасних танців ''АртАгонія 2020". Боротьба була запеклою, адже на паркеті змагалося більше 1500 учасників з усієї України : Київ, Івано-Франківськ, Одесса, Миколаїв, Конотоп та інші міста.
Організатором змагань виступив президент всеукраїнської асоціації танцю «Dance Ua», керівник студії сучасного танцю «Арт Україна», режисер-постановник, хореограф проектів та шоу в Україні та за її кордонами – Гліб Григор’єв.
Юні Шосткинці показали чудові результати, в номінації Street Dance Show вихованці ансамблю виборали перемогу з хореографічною композицією "Вуличне шоу". Серед солістів відзначився Смирнов Іван, він отримав перемогу у номінації Хіп - Хоп Соло, обійшовши 50 танцівників з усієї України!!! Третє місце в номінації Хіп-хоп - Початківці посіла Гуцу Олена! Березень був дуже ласкавим до нашого колективу. Діти отримали кубок, дипломи та медалі, а головне - величезний, танцювальний досвід!
Дякуємо організаторам та батькам за підтримку!!! LetS go - тільки вперед!!!
Сергій Коваленко, керівник ансамблю «LetS go»
![](/_nw/11/s74185013.jpg)
![](/_nw/11/s08847342.jpg)
![](/_nw/11/s94146870.jpg) |