"АФГАНІСТАН. ПАМ'ЯТАЄМО."...
«Афганістан. Пам'ятаємо.» - у Шостці відзначили День пам'яті учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виводу обмеженого контингенту військ з Афганістану.
15 лютого, за традицією, біля пам’ятника загиблим в Афганістані шосткинцям зібралися ті, в долях яких ця сторінка історії прописана чорною плямою. Воїни – афганці… Силою обставин їм була нав’язана така доля. І вони не відступили від неї і виконали свій військовий обов’язок. Цього дня багато говорили про тих, кому пощастило повернутися додому. Згадували поіменно шосткинців – юних, яким не судилося одружитися, виховувати дітей, любити матерів і батьків. У хвилині скорботи і пам'яті присутні схилили голови за тих, кого убив Афганістан.
А ввечері, у танцювальній залі центру «Зірка», всією великою родиною «афганців», на вечорі пам'яті знову і знову переносилися у невеселі роки своєї юності. З радістю дивилися на усміхнені облич юних талантів, які від душі дарували їм свою творчість. Народний ансамблю народного танцю «Джерельце» (керівники Людмила Маковець, заслужений працівник культури України та Яна Третьяк); ансамбль сучасного танцю «Летс гоу» (керівник Сергій Коваленко); зразковий театр естрадної пісні «Мікс» (керівник Ірина Легейда, відмінник освіти України); зразковий театр «Дзеркало» (керівник Світлана Разломова); народна студія сучасного танцю «Шарм» (керівники Ірина Домащенко, заслужений діяч мистецтв України та Олена Хохол) – співали, танцювали, зверталися до присутніх мовою театру з особливим піднесенням. Такі вечори відбуваються вже протягом багатьох років і на кожному «Шарму» - окремі оплески. Ірина Вікторівна – дружина воїна – афганця. Саме тому, найкращі творчі подарунки від «Шарму» для них – побратимів її воїна. Всім артистам і ведучій вечора Наталії Ганюшиній вдалося створити особливу атмосферу для присутніх. Цього вечора вони були звеличені, зворушливі і вдячні.
Музичний супровід вечора забезпечили Сергій Довженко і Іван Паніматченко.
![](/_nw/10/s73555394.jpg) |