ЦЕВ:МАЙСТЕРНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ
За вікном вже зима, і скоро до нас прийде багато чудових свят. День Святого Миколая - свято, з якого починається новорічно-різдвяна пора. Особливо наближення цього свята чекають діти, бо вони вірять, що Святий Миколай здійснює всі найзаповітніші мрії та бажання.
Змові свята – час добрих справ! Тож напередодні свята Миколая у межах обласної доброчинної акції «Янголи милосердя» у гуртку «Іграшки та сувеніри» (керівник Сергій Козленко) Центру естетичного виховання при Воронізькій ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. П. Куліша, 13-17 грудня працює «Майстерня Святого Миколая». Всі виготовлені сувеніри отримають діти які перебувають у складних життєвих обставинах.
#МайстерняСвятогоМиколая #ПозашкілляСумщиниЯнголиМилосердя
![](/_nw/13/s17705392.jpg) |