ЦЕВ: ПІДГОТОВКА ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ ТРИВАЄ...
Новорічні ранки у кожному дитячому закладі — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.
З 17 грудня по 19 січня в Центрі естетичного виховання відбудуться новорічні свята. Новорічні заходи у позашкільному закладі освіти є частиною всієї загально-виховної роботи, що проводиться на протязі навчального року. На новорічних святах для вихованців ЦЕВ здійснюються завдання морального, розумового, фізичного та естетичного виховання. Тому підготовку до свят, їх проведення і закріплення отриманих дітьми вражень можна розглядати як ланки одного єдиного педагогічного процесу.
Підготовка та проведення свят - довга, копітка і складна робота, потребує складної спільної діяльності керівників, музичних працівників, культорганізаторів, всіх творчих працівників і звичайно ж дітей. Щоб організувати цю роботу, всім необхідно послідовно діяти за єдиним планом, долаючи один за одним всі етапи підготовки свята. Тому вже сьогодні в центрі їде підготовка до проведення розважальних програм , концертів та ранків
Свято в дитячому закладі - важлива частина життя дитини. Це радісна подія, яка дозволяє дитині відпочити, розважитися і разом з тим духовно збагачує її, спонукає до творчості. Програма ранку продумується приблизно за півтора місяці до його проведення. У неї включаються танці, музичні ігри, пісні, добре знайомі дітям і які вони зуміють добре вивчити за той час, що залишився до свята.
Тому працюємо для розвитку талантів наших вихованців та змістовного відпочинку під час новорічних канікул.
|