Головна » 2020»Сентябрь»17 » ЦЕВ прийняв участь в онлайн-фестивалі відеороликів «Моє позашкілля».
12:32
ЦЕВ прийняв участь в онлайн-фестивалі відеороликів «Моє позашкілля».
"МОЄ ПОЗАШКІЛЛЯ"
З травня по вересень 2020 року в області проходив онлайн-фестиваль відеороликів «Моє позашкілля». До участі в фестивалі долучилося 33 заклади позашкільної освіти Сумщини. Учасники презентували відеоролики, що сприяло популяризації сучасних напрямів освітньо-творчої діяльності вихованців, формуванню позитивного іміджу закладів позашкільної освіти. Організатори фестивалю дякують учасникам за креативний, професійний підхід до висвітлення життя позашкільної спільноти області.
Запрошуємо приєднатися до перегляду відеороликів за посиланнями: