Протягом багатьох років Шосткинський ЦЕВ приєднувався до скорботної акції «Запали свічку пам’яті» в рамках Дня пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років, «Чорна тінь голодомору:Збережи пам'ять. Збережи правду».
Цьогоріч світова пандемія та карантинні заходи, направленні на подолання коронавірусу на дають нам змоги зустрітися і подивитися в очі один одному.
Але, ми можемо долучитися до вшанування пам’яті жертв Голодомору доволі просто – передивитися спеціально створений відеоролик і у суботу, 28 листопада традиційно о 16:00, запалити свічку у своєму вікні, просимо не залишати своє вікно порожнім. Хвилиною мовчання вшануйте пам’ять жертв Голодомору 1932–33 років та помолитись за душі невинно загиблих.