ДЕКАДА ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ШОСТКИНСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ!
Шосткинський ЦЕВ один з найбільших позашкільних закладів у нашому місті. Його численні гуртки, творчі об'єднання та колективи відвідує найбільша кількість дітлахів Шостки.
Ось і завершилися літні канікули, і до школярів повернулися навчальні будні. Сьогодні, 8 вересня, учні закладів загальної середньої освіти разом зі своїми педагогами завітали до Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради. Наразі, головною метою штату працівників ЦЕВу є тема – дійти до кожного, зацікавити всіх. З цією метою з 8 по 17 вересня буде проходити декада відкритих дверей в рамках святкування Дня позашкільника. Кожного дня до позашкільного закладу приходять діти, що би познайомитися з розмаїттям творчих досягнень вихованців ЦЕВу.
Новий 2021-2022 навчальний рік дає можливість педагогам закладу залучити якомога більше творчих дітей міста до занять у гуртках, студіях, творчих об’єднаннях.
Учні шкіл проявили активність, зацікавленість, а педагоги ЦЕВу із задоволення провели дітей чудовою виставкою, де були представлені роботи вихованців гуртків декоративно-ужиткового мистецтва, розказали майбутнім вихованцям про заклад позашкільної освіти, провели майстер-класи з вокалу та танців. Завітавши на сцену, молодші школярі відчули себе справжніми артистами.
Дружня родина ЦЕВу запрошує майбутніх вихованців приєднатися до позашкільної родини закладу та поринути у світ цікавого, пізнавального, креативного.
Керівники гуртків впевнені – такі заходи ще збільшать дитячу армію творчих особистостей Шостки, тим більше, що заняття у всіх гуртках, колективах та творчих об'єднаннях ЦЕВу відбуваються безкоштовно.
Ми завжди раді вам і сподіваємось на подальші захоплюючі зустрічі.
Всю доступну інформацію можна отримати на сайті закладу, та на сторінці Facebook, Instagram.
![](/_nw/12/s16605491.jpg)
![](/_nw/12/s16115585.jpg) |