ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ - 2021
17 вересня 2021 року в Центрі естетичного виховання «Юність» Шосткинської міської ради відбулося прекрасне свято талантів, пісні, танцю, творчості – День позашкільника, яке традиційно відзначається кожну третю п’ятницю вересня. ЦЕВ гостинно відчинив двері перед хлопчиками та дівчатками 3-А, 4-А класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1.
Педагоги закладу разом з дітьми виконували веселі руханки та поринули у пізнавальний квест стежками народної творчості, нового та пізнавального.
Позашкільна освіта є невід’ємною частиною освітнього процесу. Основною місією позашкільної освіти є гармонійний розвиток кожної дитини, її здібностей і талантів, задоволення її інтересів і формування вподобань. Реалії сьогодення диктують високі вимоги до якості освіти та інтелектуального розвитку підростаючого покоління, забезпечити які у повній мірі можна лише поєднуючи шкільну та позашкільну системи освіти.
Найціннішим досягненням закладу є усміхнена, щаслива дитина, яка реалізується через творчість і радує своїми успіхами. Задля цього варто працювати, розвиватися разом із вихованцями, йти в ногу з часом. Творчі діти ЦЕВу постійно отримують високі нагороди та відзнаки на міжнародному, всеукраїнському та міському рівнях.
Позашкілля Шостки – це потужна система творчих освітніх осередків зі своїм неповторним індивідуальним обличчям, це команда освічених і творчих ентузіастів, які формують емоційний інтелект своїх вихованців, вкладають часточку власної душі в кожну дитину.
Сподіваймося, що для всіх дітей, які завітали до закладу протягом декади відкритих дверей центр стане другою домівкою, куди хочеться приходити, де хочеться творити, спілкуватися і дружити.
Бажаємо педагогам ЦВЕу бути самовідданими обраній справі служіння дітям, реалізовувати власне покликання у світі дитячої творчості та краси, плекати в юних душах паростки духовності й національної самосвідомості.
Фотозвіт
![](/_nw/12/s00960025.jpg) |