В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
Педагогічний колектив Центру естетичного виховання 12 березня, напередодні Дня українського добровольця, прийняв участь в мітингу з нагоди Дня добровольця, помолився за мир і спокій в україні та душах українців, вшанував українських добровольців хвилиною мовчання та переглянув документальний фільм Леоніда Кантера та Івана Яснія "Добровольці Божої Чоти", присвячений окремим фазам битви за Донецький аеропорт і бійцям "Добровольчого українського корпусу" в селищі Піски. Цей фільм – історія творення нової української армії. Народ повстав проти кримінального уряду – васалів Російської імперії. Розлючений колонізатор кидає на Україну свої війська та під дулами автоматів захоплює частину території. Але патріоти-добровольці не згодні віддавати її ворогові. 242 тривала героїчна оборона Донецького Аеропорту. Врешті під прицільним обстрілом танків будівля аеропорту завалилась. Люди витримали, не витримав бетон.
Запрошуємо до перегляду фільму всіх, хто небайдужий до славетного подвигу добровольців.