Кожен рік до колективів Центру естетичного виховання приходить багато діточок займатися різними видами творчості. Це велика радість! Але також кожен рік колективи проводжають у доросле життя своїх випускників. І з цього приводу дуже сумно... Багато років творчості, праці, пригод, подорожей... Це маленьке життя!
Для Вас вже пролунав останній шкільний дзвоник... Але в театрі дзвоник має інше значення, він нагадує глядачеві що скоро, після третього дзвоника почнеться вистава...
Так ось нехай останній шкільний дзвоник стане першим перед Вашою насиченою, цікавою виставою, яка називається "Доросле життя". Нехай в ній разом з Вами будуть грати гарні партнери, які підтримають Вас в будь-якій ситуації, підкажуть текст, або навіть перепишуть його під Вас. Нехай Ви завжди будете володіти своїми почуттями та емоціями. Нехай в вашій виставі буде цікавий сюжет, ніжна історія кохання та всі проблеми вирішуються, бо головний герой - успішна, впевнена в собі людина!
А ми, глядачі, будемо переживати разом з Вами, як що треба - допомогати Вам та аплодувати Вашим успіхам!!!