ВИХОВАНЦІ "ДЖЕРЕЛЬЦЯ" ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ЛАВИНА ТАЛАНТІВ"
Свято Миколая - найулюбленіше серед дітлахів. Саме в цей святковий день вихованці "Джерельце" приймали участь у ХVІІІ Всеукраїнському фестивалі - конкурсі мистецтв «Лавина Талантів» від Благодійного Фонду «Наш Слід» за підтримки Міністерства освіти і науки України, який проходив у Київському Нацональному Університеті Будівництва і архітектури. Масу вражень, задоволень і навіть подарунків дітлахи отримали від участі. Але найголовніший подарунок отримали за наполегливу підготовку та гідне виконання номерів.
На розсуд поважного жюрі середньою групою був представлений номер "Жили у бабусі два веселих гуси", який отримав Лауреата 2 премії! ВІТАЄМО!!!
А дітлахи молодшої групи, незважаючи на першу участь у конкурсі і першу далеку подорож з колективом, гідно представили свій улюблений номер, що зігріває та радує навіть взимку - "Сонячний промінчик" за що отримали найвищу нагороду і стали Лауреатами 1 премії!
ВІТАЄМО!
Об'єднавшись дітлахи двох вікових категорій запалили сцену з оновленою постановкою номеру "Різдвяні забави" і не зважаючи на боротьбу багатьох колективів наші вихованці удостоєні 1 премії!
ВІТАЄМО!!!
Вітємо "Народний художнiй коллектив" Ансамбль народного танцю "Джерельце" з перемогою, бажаємо і надалі наполегливо розвиватись у напрямку народної хореографії та підкорювати ще не одну сцену!
Висловлюємо подяку нашим керівникам Людмилі Маковець та Яні Трет’як за вагомий внесок у розвиток виховання підростаючого покоління. Нехай натхненна праця сприяє досягненню омріяних вершин, нехай успіх супроводжує колектив та його обдарованих вихованців на всіх шляхах!!!
Дякуємо за запрошення, чітку і грамоту організацію, проведення і чудові подарунки Наталії Сучковій та Всеволоду Сучкову.
З повагою, Батьки колективу «Джерельце»
![](/_nw/13/s96811159.jpg) |