ГУЧНІ АКОРДИ СУМЩИНИ ПРОЛУНАЛИ З ШОСТКИ
19 березня 2021 року відбувся обласний заочний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Акорди Сумщини». На розгляд журі було представлено 25 відеоматеріалів конкурсних виступів. У фестивалі взяли участь 189 юних музикантів у складі 15 дитячих оркестрів, ансамблів духових, народних інструментів закладів загальної середньої, позашкільної освіти Сумської, Охтирської, Шосткинської міських рад, Краснопільської, Недригайлівської селищних рад.
Конкурсні виступи оцінювалися за двома рівнями виконавської майстерності: вищим і основним, у номінаціях: «дитячий оркестр духових інструментів», «дитячий оркестр народних інструментів», «ансамблі інструменталістів», «солісти».
Творчі виступи учасників фестивалю відповідали його меті, а юні інструменталісти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.
Музиканти Шостки були визначені як найкращі! Народний художній колектив» духовий оркестр «Юність» Центру естетичного виховання журі визнало кращим та нагородило найвищою нагородою фестивалю: ДИПЛОМОМ «ГРАН-ПРІ» Диригент оркестру Руслан Ларін.
ЩИРО ВІТАЄМО! Бажаємо нових перемог.
Результати та дипломи обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «художнє виконавство» – «Акорди Сумщини».
![](/_nw/12/s82970154.jpg)
![](/_nw/12/s09384989.jpg) |