ВИХОВАНЦІ ЦЕВ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ "ПОЖЕЖІ КРАЩЕ ЗАПОБІГТИ"
У квітні місяці пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!».
Конкурс проводиться з метою формування у підростаючого покоління громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної та техногенної безпеки в державі, виховання культури безпеки життєдіяльності.
Основні завдання конкурсу: залучення дітей різного віку до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища. Роботи оцінювалися за такими критеріями: змістовність, оригінальність ідеї, художній рівень, кольорове вирішення, майстерність виконання, використані матеріали.
Взяли участь у конкурсі і вихованці Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області.
Номінація «Декоративно-прикладна творчість»
Перша вікова категорія від 6 до 10 років:
- І місце - Анна Мусієнко
- ІІ місце - Ангеліна Зябко
- ІІІ місце - Надія Карпенко
Друга вікова категорія від 11 до 14 років:
- ІІ місце - Вікторія Кисіль
Номінація «Художня творчість»
Перша вікова категорія від 6 до 10 років:
- І місце - Дар’я Бондаренко
- ІІ місце - Анастасія Сорокина
Друга вікова категорія від 11 до 14 років:
- І місце - Емілія Бабич
- ІІ місце - Олексій Тапеха
- ІІ місце - Дарина Павленко
- ІІІ місце - Марія Ревенок
Третя вікова категорія від 15 до 18 років
- І місце - Олександра Савела
Вітаємо наших вихованців та бажаємо подальших творчих досягнень.
![](/_nw/12/s20286213.jpg)
![](/_nw/12/s44063892.jpg) |