"НЕХАЙ КВІТУЄ ДЕРЕВО РОДИННЕ"
Родина – це найважливіше, що є в житті кожної людини, адже родина – це найрідніші, найближчі люди, які допомагають, дарують нам тепло, це безпечний і затишний рідний дім, наш маленький світ в якому все дороге, звичне і зрозуміле. Такою дружньою родиною для найменших наших вихованців є батьки та школа раннього розвитку «Джерельце». Саме з цієї школи більшість вихованців за допомогою батьків обирають у подальшому собі до вподоби гурток, щоб розвиватися, творити і показувати гарний результат.
Так 12 по 20 квітня 2021 року Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою було проведено ІІ (заключний) етап обласного конкурсу сімейних дерев-родоводів «Нехай квітує дерево родинне» в рамках реалізації соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!». Метою конкурсу є підвищення ролі родини в духовному, естетичному та національно-патріотичному вихованні дітей, розвитку народної культури, родинної творчості, вивчення історії роду, збереження його традицій.
На конкурс було представлено 51 робота з 40 закладів загальної середньої, позашкільної освіти області у трьох вікових категоріях.
Прийняла участь у конкурсі і вихованка школи раннього розвитку «Джерельце» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області Дячок Анастасія, яка у І віковій категорії здобула ІІІ місце. Робота Анастасії насичена, яскрава у ній розкрито таланти і досягнення декількох поколінь родини.
Бажаємо творчої енергії, завзяття, наполегливості педагогам та вихованцям школи «Джерельце».
![](/_nw/12/s28847731.jpg)
![](/_nw/12/s89641713.jpg) |