"Я ЛЮБЛЮ СВІЙ РІДНИЙ КРАЙ"
25–31 жовтня 2021 року у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» проведено ІІ (заочний) етап обласного конкурсу дитячого малюнка «Я люблю свій рідний край». Конкурс проводиться кожен рік з метою виявлення та подальшого розвитку творчо обдарованих дітей, формування національної свідомості вихованців дошкільного та молодшого шкільного віку.
На конкурс було представлено 141 творчу роботу здобувачів освіти 56 закладів позашкільної, загальної середньої освіти. На розгляд журі було представлено конкурсні роботи у двох вікових категоріях: І – діти 5 – 7 років, ІІ – діти 8 – 10 років. У цьому році конкурс проходив за номінацією «Казки мого дитинства».
Малювання відіграє надзвичайно важливу роль у житті кожної дитини, воно безпосередньо впливає на розвиток її особистості. Під час малювання задіяні як фізична, так і розумова активність дитини. У процесі створення нового малюнка, дитина докладає величезних зусиль, щоб завершити його, і осягає при цьому нові знання та вміння.
На конкурс було представлено сім творчих робіт вихованців Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради. У роботах учасники яскраво відобразили героїв народних казок. У результаті ми маємо такі місця:
І вікова категорія
- ІІІ місце - Острик Софія, вихованка школи раннього творчого розвитку «Джерельце», гурток «Азбука малювання» (керівник Сергій РОМАНЦОВ)
ІІ вікова категорія
- ІІ місце - Марченко Катерина, вихованка» гуртка «Юний художник» (керівник Галина ІЛЛІНА)
- ІІІ місце - Бондаренко Дар’я, вихованка «Зразкового художнього колективу» студія образотворчого мистецтва «Мальва» (керівник Тетяна МИХАЙЛИЧЕНКО)
Бажаємо юним художникам яскравих вражень та натхнення для нових шедеврів!
|