ПЕДАГОГ ЦЕНТРУ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВАСИЛЬ ТИХОНОВСЬКИЙ ЗДОБУВ ВИЩУ ОСВІТЯНСЬКУ ВІДЗНАКУ - НАГРУДНИЙ ЗНАК "ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ"
Керівник «Народного художнього колективу» хореографічного ансамблю «СЮРПРИЗ» Василь Тихоновський Наказом МОН від 29.11.2021 року № 479-к отримав вагому відзнаку Міністерства освіти та науки України - нагрудний знак «Василь Сухомлинський». Нагорода має найвищий ступінь серед освітніх відзнак, запроваджених міністерством та надається за значний особистий внесок у розвиток освіти, визначних успіхів у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Дуже приємно що та звістка надійшла само у День народження Василя.
Колектив ЦЕВ щиро вітає Василя Костянтиновича з високою нагородою та З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! Бажаємо міцних обіймів люблячої дружини, дзвінкого сміху улюбленого онука, здоров’я й добробуту в Вашій сім’ї. Надійних друзів, вірних помічників, зайвих фінансів та великого людського щастя!
Від душі бажаємо багато посмішок і сліз радості. Нехай успіх стане невід’ємною частиною життя. Бажаємо Вам багато мудрості і терпіння, що не дадуть зійти з дороги і допоможуть досягти поставлених цілей. І, звичайно, міцного здоров’я, моральних і духовних сил!
![](/_nw/13/92488188.jpg) |