КВЕСТ-ГРА "СТЕЖКАМИ НЕПОВТОРНОЇ УКРАЇНИ"
У рамках проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей 28 травня 2021 року в парку біля центру «Юність» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради відбулися мистецькі локації «Світ творчості» у межах обласного соціально-освітнього проєкту «Кожна дитина має право».
Цікаву та пізнавальну квест-гру «Стежками неповторної України» у межах проєкту провела культорганізатор ЦЕВ Наталія Ганюшина разом із педагогами закладу. Учасниками заходу стали вихованці «Народного художнього колективу» фольклорного ансамблю «Любисток», керівник Тетяна Стегайло.
Всіх учасників квесту-гри поділили на команди, провівши жеребкування з вибором кольору стрічки з мішечка. Кожній команді був виданий маршрутний лист, представлено станції за яким команди рухалися і виконували усі завдання.
На дітей чекали різні завдання на п’яти станціях: «Гостинна Україна», «Співоча Україна», «Казкова Україна», «Кмітлива Україна», «Танцююча Україна». Вихованці мали змогу продемонструвати спільну командну роботу на знання мелодії українських пісень, віршів, загадок, казок, приказок, прислів’їв, намалювати казкового персонажа та вивчити нові танцювальні рухи під музичний супровід. За кожне правильно виконане завдання команди отримували частинку українського прислів’я. Всі учасники успішно впорався з усіма завданнями і дали відповідь на запитання: за що ми повинні з вами любити нашу Батьківщину та отримали солодкі призи. Відгадкою стало прислів’я: «Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що своя!»
Підводячи підсумки заходу ми вкотре переконуємся, в тому, що наша Україна – дійсно неповторна і багата на таланти держава.
![](/_nw/12/s01639220.jpg) |