МАЙСТЕР-КЛАС ВІД СТОЛИЧНОГО ХОРЕОГРАФА-ПЕДАГОГА YELIZAVETA MAMONOVA
20 вересня в Центрі «Зірка» столичний хореограф-педагог YELIZAVETA MAMONOVA з танцювальної студії Dark Streets (місто Київ)
показала вихованцям ансамблю сучасного танцю «Let’S go» (керівник Віталія Коваленко) Центру естетичного виховання майстер-клас зі своїми «фішками» сучасного танцю.
Yelizaveta, учасниця телевізійних шоу, співпрацювала з такими зірками як Монатік, Полякова, Руслана Лижичко, Амадор Лопес та багато інших. Знімалась в рекламі «Vovk», «Zov», а також в музичних кліпах «Dopamine», «Monatik», Марії Коростелевой. Засновниця вуличної команди ILDK та комерційної Blaze up crew. Зараз відкрила свою танцювальну студію та є у складі шоу Led theatre.
За дві години танцівниця надала можливість кожному з юних обдарувань розкрити свій потенціал в вуличному танці Хіп-хоп. Діти були з 8 до 14 років.
Хіп-хоп танець (англ. Hip-hop dance) — вуличний танцювальний стиль, який в основному супроводжується хіп-хоп музикою, яка розвивалася як частина хіп-хоп культури. Він включає в себе широкий діапазон стилів, таких як брейк-данс, локінг, поппінг, які були створені в 1970 році і стали популярними в США завдяки танцювальним командам. Хіп-хоп відрізняється від інших танцювальних стилів «фрістайл» (англ. freestyle — імпровізація). Хіп-хоп команди влаштовують змагання з фрістайлу, які називають «батлами». Команди, фристайл і батли є ідентифікаторами цього стилю. Хіп-хоп може бути формою розваги, хобі або способом заробити на життя професійними танцями. Хоча танець і сприймається як розвага, що включається часом навіть в театральну виставу, він залишається важливим і актуальним на сьогодні.
Головним завданням ансамблю сучасного танцю «Let’S go» є можливість показати вихованцям різноманітність вуличної та сучасної хореографії, показати шляхи розвитку власного тіла, створити атмосферу дружнього колективу та показати вихованцям, що заняття будь-яким видом хореографії це не хобі – це стиль життя. Тож запрошуємо однодумців приєднатися до креативного колективу «Let’S go». Чекаємо на заняттях.
Переглянути відео можна посиланням на Facebook
![](/_nw/12/s67955966.jpg) |