Здоров'я – найважливіша цінність не лише окремо взятої людини, але й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя, як до найважливішого дарунку природи.
Важливим аспектом діяльності педагогів ЦЕВ є не тільки різнобічний і гармонійний розвиток дітей, створення умов для збереження, зміцнення і відновлення їхнього здоров’я, а й формування у вихованців здоров’язбережувальної компетентності, основою якої є життєві навички, що сприяють фізичному, психічному, соціальному та духовному здоров’ю.
Формувати культуру здоров'я особистості, прищеплювати розуміння пріоритету здорового способу життя, надавати ґрунтовні знання про основи здоров'я потрібно дітям з раннього віку, щоб знання, вміння, та навички перейшли у звичні необхідні потреби.
З метою розширення уявлень про здоровий спосіб життя, його пропаганди серед дітей та молоді, формування в них активної життєвої позиції вихованці та випускники школи раннього розвитку «Джерельце» ЦЕВ взяли участь в обласному конкурсі відеороликів «Агенти здоров'я». Вони представили відеоролік «Маленькі агенти здоров'я». Найменші вихованці центру естетичного виховання дуже серйозно підійшли до завдання, та дуже старалися під час зйомок.
Колектив ЦЕВ і надалі активно сприятиме збереженню та зміцненню здоров’я підростаючого покоління.