МИ ВСІ РІЗНІ. АЛЕ МИ ВСІ РІВНІ!
Триває тиждень толерантності в рамках Міжнародного Дня толерантності, який відзначається 16 листопада.
Вихованці Народного театрального колективу "Дзеркало", Фольклорний ансамбль "Любисток" ЦЕВ ", Зразкова майстерня "Бісероплетіння" ЦЕВ м. Шостка визначили, які особистісні якості потрібно розвивати, щоб цілеспрямовано перетворювати світ і самого себе, бути високоморальною людиною, гідно жити, спілкуватися, тобто - бути ОСОБИСТІСТЮ.
Як говориться - «у нас більше спільного, ніж ви думаєте». Тож кожна людина має право жити в мирі та зберігати свою індивідуальність. А це означає, що бути толерантним не значить залишатися пасивним перед обличчям расизму, ксенофобії, гендерної або расової дискримінації, сексизму, ейджизму, насильства тощо, або ж мовчати, коли люди стикаються із жорстоким ставленням.
![](/_nw/11/s51773649.jpg)
![](/_nw/11/s78204131.jpg) |