"МІКС" НАЛАШТУВАВ ШОСТКИНЦІВ НА ЧАРІВНЕ РІЗДВО
Християни очікують на святкування Різдва. У родинному колі та веселому настрої вони проводять підготовку. Господині поспішають прикупити продуктів, обличчя у них суворі – думають, чи не забули чогось!!!
Та чарівні дитячі голоси змушують зупинитися. Пройти повз неможливо – такі вони тендітні, яскраві. Таких пісень заводять!!!
Учасники зразкового театру естрадної пісні «Мікс» (керівник відмінник освіти України Ірина Легейда) 5 січня вітали всіх шосткинців і гостей міста з прийдешнім Різдвом Христовим.
Підготували годинну програму, у якій співали, читали вірші і, навіть, танцювали.
Щире захоплення глядачів за подаровані емоції, яскраві посмішки, гучні оплески - все це було подякою учасникам концерту, що залишив по собі добрі враження та налаштував на прийдешні свята.
![](/_nw/11/s58715847.jpg) |