МІСЬКИЙ КОНКУРС СНІГОВИХ ФІГУР
3 лютого 2021 року на головній площі м. Шостка відбувся міський конкурс снігових фігур. Такий конкурс у місті проводиться не вперше і щорічно збирає бажаючих із різних установ, закладів міста.
Долучилися до заходу та продемонстрували свою фантазію, креатив на традиційному конкурсі зимових скульптур і працівники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області.
У цьому році вперше у конкурсі снігових фігур взяли участь старостінські округа Шосткинської територіальної громади, дуже приємно що там також приєдналися до конкурсу позашкільники та учні нашої громади.
За процесом творення снігових фігур могли спостерігати усі бажаючі. Мешканцям міста такі конкурси дуже подобаються, вони з великим задоволенням роздивляються створені фігури та фотографуються на пам’ять.
Запрошуємо сфотографуватися із самим гарненьким та біленьким зайчиком від ЦЕВ.
![](/_nw/12/s59558820.jpg)
![](/_nw/12/s81056222.jpg) |