"СЮРПРИЗ" ОТРИМАВ НАГОРОДУ НА МІЖНАРОДНОМУ ОНЛАЙН ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ "БЕРЕГИНЯ"
Народний хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання взяв участь у міжнародному онлайн фестивалі - конкурсі української культури "Берегиня", у Словенії.
Метою Фестивалю є пошук та підтримка молодих виконавців, митців , створення сприятливих умов для реалізації їх творчого потенціалу, розвитку, популяризації, збереженню, пропаганди, відродження народних промислів та ознайомлення самобутніх культурно-історичних традицій, духовної та матеріальної культури, в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів та виявлення найбільш сильних виконавців у різних напрямках мистецтва.
Майже три тисячі учасників зголосились до участі у VII-му Міжнародному конкурсі-фестивалі української культури "Берегиня". 2 782 учасників з 12 країн світу представили свої творчі роботи в рамках VII-го Міжнародного конкурсу-фестивалю української культури "Берегиня", який пройшов в Словенії.
"Це – найщасливіший день в моєму житті. До участі у міжнародному фестивалі зголосились учасники з 12 країн світу. Я сподіваюсь, що наш фестиваль подарує їм море незабутніх емоцій, позитиву і жодних розчарувань", – наголосила Галина Маловшек, голова Спілки українців Словенії "Берегиня" та додала, що цьогоріч "Берегиня" став першим міжнародним он-лайн фестивалем української культури.
"Насправді, організувати і провести такий міжнародний захід он-лайн було надзвичайно складно. Це потребувало від організаторів нового досвіду. Але вони з тим справились.
VII Міжнародний конкурс-фестиваль "Берегиня" відбувається дистанційно з 25 по 29 червня і завершився Гала-концертом оголошення переможців.
Співорганізаторами фестивалю цього року виступила Міжнародна мережа "Разом для Молоді".
До участі у фестивалі були запрошені хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, майстри, художники, солісти та малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва з усіх областей України, а також із за меж України, мистецькі колективи української діаспори світу, участь у фестивалі безкоштовна.
Наше місто на фестивалі-конкурсі української культури «Берегіня» представив Народний хореографічний ансамбль «Сюрприз» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради.
Виступи учасників переглядали члени міжнародного журі з числа заслужених діячів культури, народних артистів, продюсерів.
Дуже приємно, що серед кращих колективів, учасників фестивалю, був оголошений і наш «Народний художній колектив» хореографічний ансамбль «Сюрприз», керівники Віра та Василь Тихоновські.
Вітаємо з перемогою!
Так тримати!
Відео: Моменти роботи: привітання журі
![](/_nw/11/s99784095.jpg)
![](/_nw/11/63438005.jpg) |