МОЯ УКРАЇНА - СОБОРНА, ВІЛЬНА, НЕПОДІЛЬНА!
У травні – червні 2020 року в м. Суми відбувся ІІ етап обласного творчого конкурсу «Моя Україна – соборна, вільна, неподільна!» у межах обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!».
Метою обласного конкурсу є формування у майбутнього покоління високої громадянської свідомості, сприяння національно-патріотичному розвиткові особистості, ідентифікації з державою, її історією та культурою; забезпечення можливості висловити власну думку щодо запропонованої теми та допомогти учням сформувати власне бачення ключових моментів сучасних та історичних українських реалій.
Серед переможців конкурсу в номінації «Есе» вихованці Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради Сумської області Залозна Владислава та Березовий Ярослав (два ІІІ місця) «Народний художній колектив» фольклорний ансамбль «Любисток», керівник Тетяна Стегайло.
Участь в обласному творчому конкурсі дає змогу вихованцям закладу поділитися думками щодо подій, що відбувалися та відбуваються сьогодні в Україні та долучитися до створення образу омріяної Батьківщини.
Вітаємо учасників конкурсу із перемогою та бажаємо і надалі творчо працювати та здобувати призові місця.
![](/_nw/11/s68314931.jpg) |