«НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ» АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ДЖЕРЕЛЬЦЕ» ПРИЗЕР ПОЛТАВСЬКОГО ВІДКРИТОГО ЕТНОФЕСТИВАЛЮ
20 листопада 2021 року в Палаці дозвілля «Листопад» у місті Полтава відбувся відкритий етнофестиваль фольклорного та народно-сценічного танцю «Етнокультурна мозаїка». Наше місто Шостка представляли вихованці середньої групи «Народного художнього колективу» ансамблю народного танцю «Джерельце», які на розсуд журі та глядачів продемонстрували дві танцювальні постановки «Веснянки» та «Волинська полька».
Конкурсний день був дуже напружений і одночасно вдалий для наших вихованців. За рішенням журі постановка «Веснянки» стала лауреатом 1 ступеню, а постановка «Волинська полька» лауреатом 2 ступеню. Керівники колективу Людмила МАКОВЕЦЬ та Яна ТРЕТ’ЯК нагороджені подяками за збереження національних традицій.
Місто Полтава зустріло «Джерельце» гостинно, діти мали змогу прогулятись по визначним місцям та побачити міські символи, такі як Успенський собор; Біла Альтанка, звідки відкривається чудовий краєвид на Хрестовоздвиженський монастир; садиба-музей І. П. Котляревського; Монумент Слави та звісно ж скоштувати смачнючі традиційні полтавські галушки та сфотографуватись з встановленим на їх честь пам’ятним знаком.
![](/_nw/13/s58515465.jpg)
![](/_nw/13/s70092072.jpg) |