У повітрі вже відчувається запах хвої та мандаринок, Шосткинська громада заквітчалася гірляндами, пульсує передсвяткова метушня… добігає кінця 2021 рік… Отже, саме час, щоб підбивати підсумки й загадувати бажання. Бо усі ми віримо у дива, хоч у 10 років, хоч у 22. Дідусь Мороз для творчих дітей Шосткинського центру естетичного виховання є героєм дитячих казок. У них точно не зникають надії на те, що у новому, 2022 році розпочнеться нове краще життя і здійсняться найзаповітніші мрії.
А у наступному відео новорічно – різдвяного концерту "NEW YEAR FEST" ми представляємо чарівні історії з життя наших творчих колективів і бажаємо усім – усім, щоб усе омріяне стало реальністю, а негаразди забулися, як сон!!!