ОБЛАСНИЙ МЕТОДИКО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ПРАКТИКУМ З ПИТАНЬ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ
28 вересня 2021 року на платформі Zoom Сумським обласним центром позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, директор Лариса ТИХЕНКО, було проведено обласний методико-педагогічний практикум з питань позашкільної освіти.
Долучилися до наради і педагогічні працівники Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради, які завжди намагаються бути у активному пошуку нових форм роботи та всіляко долучаються до різноманітної освітньої роботи.
Під час семінару - наради розглядалися питання щодо роботи педагогічних колективів закладів позашкільної освіти з формування внутрішньої системи забезпечення якості, де Алла РЯБУХА, начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області детально розповіла та ознайомила присутніх з системою допомоги, перевірки якості освіти в позашкіллі. Про особливості організації та проведення обласного конкурсу соціально-освітніх проєктів «Діти розбудовують громаду» розказала Людмила ВИСОЦЬКА, завідувачка методичним відділом ОЦПО та РТМ, та зауважила, що потрібно розвивати дитячі ініціативи, бо дієва активна молодь – майбутнє нашої країни. Про форум позашкільників, який відбудеться у жовтні-листопаді розповіла Любов БОНДАР, заступник директора ОЦПО та РТМ. Вона наголосила, що презентувати позашкілля потрібно у новому форматі, очима дітей, бо за нашими вихованцями майбутнє.
![](/_nw/12/s73126344.jpg)
![](/_nw/12/s01494344.jpg) |