Головна » 2020»Декабрь»17 » ОНЛАЙН виставка робіт гуртківців декоративно-ужиткового мистецтва Центру естетичного виховання.
11:06
ОНЛАЙН виставка робіт гуртківців декоративно-ужиткового мистецтва Центру естетичного виховання.
«НАША НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА КРАСА»
Креативно, оригінально та щиро – саме так вітають з новорічно – різдвяними святами вихованці гуртків та об'єднань відділу декоративно – ужиткового мистецтва Шосткинського центру естетичного виховання.
Цей відеоролик (створили його керівники, а змонтувала Світлана Коновалова) стане скарбничкою, в яку вихованці складатимуть свої успіхи і перемоги, багатство і достаток, щастя і радості, приємні зустрічі та цікаві пригоди.
Нехай прийдешній рік стане настільки незвичайним, чарівним і незабутнім, що навіть через деякий час ви могли би згадати і поділитися своїми позитивними емоціями від перегляду творчих наробок наших вихованців.
За рік, що майже минув, наші діти досягли певних успіхів:
Гуртки «Вишивка» та «В’язання» - керівник Наталія Буцик стали переможцями:
- Міжнародного багатожанрового фестивалю «Перлина Дніпра» у червні 2020, м.Запоріжжя – чотири І місця.
- Міжнародного дистанційного конкурсу «Зоряний тріумф», Запоріжжя - три І місця.
- Всеукраїнського дистанційного конкурсу декоративно - прикладного мистецтва «Битва жанрів – АРТ» - два І місця.
Зразкова студія образотворчого мистецтва «Мальва» - керівник Тетяна Михайличенко стала переможцем:
- Обласного етапу Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», червень 2020, м.Суми - І місце.
Гурток «Дизайн соломою» - керівник Наталія Симоненко отримав:
- Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» червень 2020 м.Суми І місце
- Міжнародний фестиваль - конкурс «Квітуча Україна» «Сяйво талантів», червень 2020 м.Київ І місце
Гурток «Ткацтво» - керівник Неля Якименко представив свою творчість і переміг:
Колективи відділу декоративно – ужиткового мистецтва Шосткинського центру естетичного виховання бажають шосткинцям всього найкращого, доброго і світлого, величезних благ і щирої любові! З новорічно – різдвяними святами!